Popis aktualizace pro aplikaci PowerPoint 2002: 11. července 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917153 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizaci pro aplikaci Microsoft PowerPoint 2002. Tento článek obsahuje informace o tom, jak tuto aktualizaci získat. Tento článek obsahuje také informace o problémech vyřešených touto aktualizací, problémech, se kterými se můžete setkat po instalaci této aktualizace, a jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována.

ÚVOD

Tato aktualizace aplikace Microsoft PowerPoint 2002 poskytuje řídící strukturu pro balíček aktualizace kompatibility k otevírání a ukládání souborů ve formátu Open XML, který je nově zahrnut v sadě Microsoft Office z roku 2007.

Další informace

Podrobné informace o aktualizaci

Seznam problémů, které tato aktualizace service pack řeší

Aktualizace 917153 řeší problémy popsané v následujícím balíčku oprav hotfix:
917292 Popis oprav hotfix aplikace PowerPoint 2002 následujících po aktualizaci Service Pack 3: 4. května 2006 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Dříve vydané aktualizace, které tato aktualizace zahrnuje

Aktualizace 917153 zahrnuje následující dříve vydanou aktualizaci:
916519 Popis aktualizace zabezpečení pro aplikaci Microsoft PowerPoint 2002: 13. června 2006

Známé problémy

Známé problémy, k nimž může dojít po instalaci této aktualizace

Po instalaci aktualizace 917153 se při pokusu o otevření souboru uloženého dříve v aplikaci Microsoft Office Word 2007 může zobrazit následující chybová zpráva:
Tento soubor byl vytvořen v novější verzi aplikace Microsoft Word. Chcete stáhnout balíček aktualizace kompatibility, abyste s tímto souborem mohli pracovat?
Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
919026 Při pokusu o otevření nebo uložení souboru sady Microsoft Office 2007 se zobrazí chybová zpráva: „Chcete stáhnout balíček aktualizace kompatibility, abyste s tímto souborem mohli pracovat?“ (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Informace o odinstalaci

Tuto aktualizaci je možné odebrat pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v okně Ovládací panely.

Poznámka: Je možné, že nebude k dispozici možnost odebrání této aktualizace pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v okně Ovládací panely. Další informace o tom, jak odebrat některé aktualizace sady Office pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v okně Ovládací panely, najdete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
903771 Informace o možnostech odinstalace aktualizací sady Office (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Podrobné informace o instalaci

Jak získat a nainstalovat tuto aktualizaci

Aktualizace 917153 je umístěna na webu Stažení softwaru. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci a zobrazit pokyny k její instalaci a hromadnému nasazení, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=180B3765-DAF4-4F60-AAB0-7E7ABD2C0373

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Aktualizace 917153 obsahuje soubor, jehož verze je uvedena v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Powerpnt.exe10.0.6804.0
Jestliže již v počítači máte novější verzi souboru, než je uvedena v předchozí tabulce, není nutné tuto aktualizaci instalovat. Další informace o zjištění verze sady Office XP nainstalované v počítači naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
291331 Kontrola verze sady Office XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Informace pro správce o souborech MSP

Aktualizace 917153 je poskytována ve formě souboru Instalační služby systému Microsoft Windows (soubor s příponou MSP). Soubor MSP je zabalen do samorozbalovacího spustitelného souboru. Pro tuto aktualizaci je distribuován následující soubor MSP:
Powerpntff.msp

Funkce pro správce umožňující přeinstalaci určitých součástí

Jestliže provedete aktualizaci instalačního bodu pro správu a v klientských počítačích přepíšete soubory uložené v mezipaměti a přeinstalujete aplikaci PowerPoint 2002, můžete použít příkaz obsahující parametr REINSTALL=[seznam funkcí]. Tento parametr určuje, zda chcete z bitové kopie instalace pro správce přeinstalovat určité součásti aplikace PowerPoint 2002. Pro aktualizaci 917153 zadejte v položce [seznam funkcí] následující hodnotu:
PPTFiles
Můžete také použít parametr REINSTALL=ALL, pomocí něhož v klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Nejnovější aktualizace pro správce a zdroje týkající se strategií při jejich nasazení můžete pro všechny verze sady Office najít ve středisku aktualizací sady Office pro správce (Office Admin Update Center). Další informace o středisku aktualizací sady Office pro správce naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 917153 - Poslední aktualizace: 28. září 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbbug kbdownload kbpubtypekc kbsavefile kbopenfile kbconversion kbfix kbupdate kbqfe atdownload kbexpertisebeginner KB917153

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com