Chybová zpráva při pokusu o instalaci východoasijské verze služby SharePoint Services 3.0: "Language instalační balíček není podporován v systému"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 916895 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokusíte se nainstalovat východoasijské verze Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 v počítači je spuštěna Anglická verze Microsoft Windows Server 2003. Však při spuštění instalačního programu zobrazí následující chybová zpráva:
Systém nepodporuje jazyk instalačního balíčku.
Po klepnutí na tlačítko OK v dialogovém okně chybové zprávy zobrazí následující chybová zpráva:
Instalace tohoto produktu vyžaduje podporu doplňkové jazyk operačního systému.
Tyto příznaky se například vyskytnout při pokusu o instalaci japonské verze služby SharePoint Services 3.0 v počítači je spuštěna Anglická verze Windows Server 2003.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud nainstalujete východoasijské verze služby SharePoint Services 3.0 v počítači před instalací podpory východoasijských jazyků v počítači.

Řešení

Tento problém vyřešit, nainstalujte podpory východoasijských jazyků v počítači před instalací východoasijské verze služby SharePoint Services 3.0. Chcete-li nainstalovat podporu východoasijských jazyků, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz intl.cpl do pole Otevřít a potom klepněte na tlačítko OK.
  2. Klepněte na kartu jazyky.
  3. V části podpory dalších jazyků zaškrtněte políčko nainstalovat soubory pro východoasijské jazyky a klepněte dvakrát na tlačítko OK.
  4. Po zobrazení výzvy, vložte do jednotky CD-ROM v počítači nebo jednotky disku CD-ROM systému Windows Server 2003. Nebo zadejte síťové umístění, kde jsou soubory umístěny.
  5. Klepněte na tlačítko OK.
  6. Po zobrazení výzvy restartujte počítač.

Vlastnosti

ID článku: 916895 - Poslední aktualizace: 15. října 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbtshoot kberrmsg kbsetup kbexpertiseinter KB916895 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:916895

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com