Komunikat o błędzie podczas uruchamiania Fable: The Lost Chapters: "Fable napotkał problem i musi zostać zamknięty"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 916659 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby uruchomienia programu Microsoft Fable: The Lost rozdziały PC, może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Fable napotkał problem i musi zostać zamknięty. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.
Jeśli klikniesz Kliknij tutaj łącze w oknie dialogowym pojawi się następująca sygnatura błędu:
Sygnatura błędu:
Nazwa aplikacji: fable.exe
AppVer: 25.7.13.149
ModName: nieznany
ModVer: 0.0.0.0
Przesunięcie: 00000000

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli sterowniki karty Creative SoundBlaster Audigy nie są aktualne.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki karty dźwiękowej. Aby to zrobić, odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Creative:
http://US.Creative.com/support/downloads
Firma Microsoft udostępnia informacje kontaktowe innych firm, aby ułatwić uzyskanie niezbędnej pomocy technicznej. Niniejsze informacje kontaktowe mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Microsoft nie gwarantuje dokładności niniejsze informacje kontaktowe innych firm.
Nie można ustalić, które sterowniki dźwięku do pobrania, skontaktuj się z producentem komputera lub karty dźwiękowej. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu kontaktowania się z producentem komputera zobacz sekcję "Więcej informacji".

Aby określić nazwę i dostawcę sterownika dźwięku, który jest używany w systemie Microsoft Windows XP, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz Program DxDiag, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Kliknij przycisk Dźwięk Karta.
 3. W obszarze Urządzenia, zanotuj nazwę karty graficznej i nazwę producenta.
Aby określić nazwę i dostawcę sterownika dźwięku, który jest używany w systemie Windows Vista, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  przycisk Start
  , wpisz Program DxDiagw Rozpocznij wyszukiwanie a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Uprawnienie Kontrola konta użytkownika
  Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 2. Kliknij przycisk Dźwięk Karta.
 3. W obszarze Urządzenia, zanotuj nazwę karty graficznej i nazwę producenta.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
303032Gry: Gra przestaje odpowiadać lub jest nieoczekiwanie zamykany
Aby uzyskać informacje dotyczące producenta sprzętu odwiedź następującą witrynę sieci Web:
http://support.microsoft.com/gp/Vendors/en-us
Informacje i rozwiązanie w tym dokumencie reprezentuje bieżący widok firmy Microsoft Corporation w tej kwestii na dzień publikacji. To rozwiązanie jest dostępne za pośrednictwem firmy Microsoft lub innego dostawcy. Microsoft nie rekomenduje żadnych dostawcy lub rozwiązania innej firmy, która może być opisane w tym artykule. Mogą istnieć inne dostawcy lub rozwiązania innych firm, które są opisane w tym artykule. Ponieważ firma Microsoft musi reagować na zmieniające się warunki rynkowe, te informacje nie należy rozumieć jako zobowiązania przez firmę Microsoft. Microsoft nie może zagwarantować lub poświadcza dokładność informacji lub roztworu, przedstawionej przez firmę Microsoft lub przez żadnego dostawcę firm wymienione.

Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji i nie obejmuje oświadczenia, gwarancje i warunki czy ekspresowe, domniemanych lub ustawowych. Te obejmują, ale nie są ograniczone do oświadczenia, gwarancje i warunki tytułu, bez naruszenia, zadowalającym stanie, przydatności handlowej i przydatności do określonego celu, w odniesieniu do dowolnej usługi, rozwiązanie, produktu, lub wszelkich innych materiałów lub informacji. W żadnym wypadku Microsoft będą odpowiedzialni za wszelkie rozwiązania innej firmy, który wspomniane w tym artykule.
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 916659 - Ostatnia weryfikacja: 29 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Fable: The Lost Chapters PC
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kb3rdparty kberrmsg kbprb kbmt KB916659 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:916659

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com