PARANDUS: Kui te käivitate Windows Update'i, et analüüsida värskendusi, mis kasutavad Windows Installer'it, võib teil esineda mälulekkeid või võite saada veateate Svchost protsessi kohta

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 916089 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
TEADE
"Sümptomite" osas kirjeldatud probleem parandati Windows Update Agent 3.0 abil ning värskendusega 927891. Neid värskendusi levitati läbi Microsoft Update'i juunis ja juulis 2007. Kui teil esineb endiselt probleem, mis sarnaneb artiklis kirjeldatuga, võib tegemist olla mingi muu probleemiga. Sarnaste probleemide tuvastamiseks vaadake palun osa "Sarnased probleemid ja lahendused", mis tuleb hiljem selles artiklis.

Käigultparanduse teave

Selles artiklis (916089) kirjeldatud käigultparandus on välja vahetatud veel hiljutisema käigultparandusega (927891). Ka käigultparandus 927891 parandab osas "Sümptomid" kirjeldatud probleemi.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SÜMPTOMID

Kui te käivitate Microsoft Windows Update'i, et otsida värskendusi või rakendada värskendusi kõikidele programmidele, mis kasutavad Microsoft Windows Installer'it (MSI) 3.1 koos Windows Update'iga, võite te Windows XP-põhiste arvutite Event Viewer'is saada järgmise veateate:
"Application Popup: svchost.exe - Application Error : The instruction at "0x745f2780" referenced memory at "0x00000070". The memory could not be "read". ("Rakenduse hüpikaken: svchost.exe ? rakenduse tõrge : juhise aadress "0x745f2780", mäluviide "0x00000070". Mälu ei saanud lugeda.")
Lisaks võib esineda mäluleke ajal, kui Windows Update otsib värskendusi, mis kasutavad Windows Installer'it.

Need probleemid võivad ilmneda siis, kui te proovite otsida Microsoft Office'i värskendusi. Nende probleemidega võite kokku puutuda ka siis, kui te kasutate mis tahes järgmist värskendusmehhanismi.
 • Microsoft Update'i veebileht.
 • Automaatsed värskendused Internetist või läbi Windows Server Update Services'i (WSUS).
 • Microsoft Systems Management Server Inventory Tool for Microsoft Updates (SMS ITMU).
 • Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA).
 • Kõik rakendused, mis sooritavad värskendamise analüüse offlain-analüüsi CAB faile (Wsusscan.cab) kasutades, mis kasutavad Windows Update Agent'i (WUA).
Näiteks võite te kokku puutuda probleemidega Microsoft Office'i värskendusi otsides või värskenduse rakendamisel mistahes programmile arvutis, mis kasutab Microsoft Windows Installer'it 3.1 (samuti tuntud ka kui MSI) koos Windows Update Agent'iga.

PÕHJUS

See probleem võib ilmneda juhul, kui Windows Update Agent üritab otsida Windows Installer'i värskendusi.

ERALDUSVÕIME

Käigultparanduse teave

Probleemi lahendamiseks rakendage värskeim Msi.dll-i käigultparandus. Seda käigultparandust on kirjeldatud järgmises Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artiklis:
927891 Te saate juurdepääsu rikkumise vea ning süsteem võib tunduda mittekommunikatiivsena, kui te üritate installida Windows Update'i või Microsoft Update'i kaudu (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)

Käigultparanduse asendamise teave

Selles artiklis kirjeldatud käigultparandus (916089) on asendatud värskema käigultparandusega (927891). Käigultparandus 927891 sisaldab värskendusi, mis on selles artiklis loetletud. Kui Windows Update otsib värskendusi, mis kasutavad Windows Installer'it, võib süsteem lakata reageerimast. Selle probleemi lahendab käigultparandus 927891.

OLEK

See probleem parandati Windows Update Agent'iga 3.0 ja värskendusega 927891.

LISATEAVE

See värskendus lühendab Windows Update Agent'i kasutava analüüsiprotsessi kestust. Analüüs on sellegipoolest protsessorit koormav toiming. Protsess svchost.exe hõlmab automaatvärskendusteenust. Kui te sooritate analüüsi, siis Svchost.exe protsess võib põhjustada protsessori kasutatavuse 100 protsenti pikendatud perioodi jooksul. Windows Installerit kasutatakse näiteks Microsoft Office'i värskenduste tarbeks. Kui Microsoft Office'i värskendused avastatakse, siis võivad need värskendused kaasa aidata 100-protsendilisele protsessori kasutatavusele pikema perioodi jooksul.

Tarkvaravärskenduste terminoloogia kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
824684 Microsofti tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks kasutatavate standardterminite

Sarnased probleemid ja lahendused

Kui teil esineb endiselt probleem, mis sarnaneb selles artiklis kirjeldatule, siis võib olla see mingi muu probleem. Lisateabe saamiseks sarnaste probleemide ja lahenduste kohta klõpsake järgmisi artiklinumbreid, et vaadata Microsoft Knowledge Base'is olevaid artikleid:
939273 Te ei saa sooritada tarkvarauuendusi arvutis, mis töötab operatsioonisüsteemiga Windows XP või Windows Server 2003 (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
932762 Teenus Hosti protsess võib Windows Serveris ootamatult peatuda 2003 (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
931852 Vea- teated, kui te käivitate Windows XP põhise arvuti ning üritate seejärel alla laadida Windows Updates'i (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
910666 Antud Svchost.exe protsess võib ootamatult lõppeda Windows Server 2003 põhistel arvutitel (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
894538 Kui Internet Authentication Service võtab vastu paketis oleva tundmatu atribuudi, siis Windows Server 2003 põhine Internet Authentication Service serveri reageerimine peatub (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
927385 Te saate veateate pärast seda, kui Windows XP põhine arvuti käivitab automaatse värskenduse ning võib tekkida olukord, kus te ei saa käivitada ühtegi programmi pärast seda, kui te sulgete "svchost.exe - Application Error" veateate dialoogiboksi (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)
Kui antud artikkel ei aita teil probleemi lahendada või teil esinevad sümptomid, mis erinevad antud artiklis kirjeldatutest, siis otsige palun Microsoft Knowledge Base'ist lisateavet. Otsingu sooritamiseks Microsoft Knowledge Base'is külastage järgmist Microsoft'i veebilehte:
http://support.microsoft.com/?LN=et
Seejärel trükkige saadud veateate tekst või probleemi kirjeldus väljale Search Support (KB) .

Atribuudid

Artikli ID: 916089 - Viimati läbi vaadatud: 14. september 2010 - Redaktsioon: 11.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows'i värskendamine
 • Microsoft Windows Installer 3.1
 • Microsoft Windows XP Professional Edition, kasutamisel koos:
  • Microsoft Office XP Professional Edition
  • Microsoft Office XP Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Update
Märksõnad: 
kbresolve kbwinserv2003sp2fix kbqfe KB916089

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com