Jak přidat a přiřazovat licence aplikace Groove v doméně aplikace Groove

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915652 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak přidat a přiřadit licenční balíčky spravované domény aplikace Groove.

Další informace

Aplikace Groove Enterprise Management Server nabízí sadu výchozí licence obsahující žádné licence, dokud aplikace Groove licence jsou přidány k němu. Microsoft Office Groove Server 2007 Správce také nabízí sadu licencí výchozí prázdné, pokud povolíte starší licenční řízení. Licence aplikace Groove je nutné importovat do domény nasazení licence spravované uživatelům, kteří používají aplikace Groove Virtual Office verze 3.1 nebo dřívější verze aplikace Groove. Licence z licencí stránky můžete přidat licence.

Pokud používáte aplikaci Groove Server 2007 Manager, je nutné přidat licence, která chceteLicencestránka. K tomu, postupujte takto:
 1. V aplikaci Groove Manager vyberte doménu, klepněteSestavya potom na kartuVlastnosti domény.
 2. Klepnutím povolíteSpráva licencí podpora aplikace Groove Virtual Office klienty verze 3.1 a starší.
 3. Rozbalte doménu a klepněte na příkaz nastavit v rámci licenceStarší Správa licencí. NaLicencekarta se zobrazí seznam licence, které byly přidány do sady license.
 4. Klepněte na tlačítkoPřidání licencí.
 5. VUmístění souboruokno, zadejte umístění balíčku produktu Groove vaší organizace, vyberte produkt soubor licence a klepněte naOK.
Pokud používáte Server pro správu rozlehlé sítě, je nutné přidat licence, která chceteLicencestránka. K tomu, postupujte takto:
 1. Na serveru aplikace Groove Enterprise Management otevřete domény a klepněte na licence z licencí sady v navigačním podokně. NaLicenceZobrazí se stránka. Tato stránka obsahuje seznam licence, které byly přidány do sady license.
 2. Klepněte na tlačítkoPřidání licencí.
 3. VUmístění souboruokno, zadejte umístění balení produktu Groove vaší organizace, vyberte produkt soubor licence a klepněte naOK.
V Enterprise Management Server 2.5 je nutné jednotlivě vyloučit tyto členy domény, kterým chcete dědit určité licence. Enterprise Management Server 3.0 a pozdější verze Enterprise Správa serveru, můžete vytvořit konkrétní licenční sady přidat pouze licence pro konkrétní uživatele, skupiny nebo podskupiny. Další informace o licenci sady téma "Přidání licence nastavit k doméně" vGroove řídícího serveru domény Administrator's Guide. Toto téma naleznete na následující webové sítě aplikace Groove Server:
http://docs.Groove.NET/Admin/EMS/ManagementServerDomainAdministratorsGuide.PDF
Poznámka:Musíte mít roli správce serveru nebo správce domény změnit licenci sady na úrovni skupiny. Musí mít jednu z následujících šablon změnit pro jednotlivé členy role:
 • Správce serveru
 • Správce domény
 • Správce členské
Kromě toho musí mít jednu z výše uvedených rolí k přidání licencí pro licence sady.

Chcete-li zajistit, že uživatel má nastaveno správné licence, postupujte kroky:
 1. Klepněte na tlačítkoČlenové.
 2. Najít uživatele a potom klepněte na uživatelský účet v pravém sloupec.
 3. V Webová stránka, která se zobrazí, klepněteLicence sadyŠIPKA Najít uživatele licence sady v rozevíracím seznamu.
Poznámka:Pokud nemáte spravované domény, ale jste zakoupili licence na webu aplikace Groove sítí, každý uživatel musí ručně přidat aktivační klíč. Chcete-li to provést, vyberteAktivace produktuvNápovědanabídky aplikace Groove Virtual Office nebo pracovního prostoru aplikace Groove. Zobrazí se výzva pro aktivační klíč.

Vlastnosti

ID článku: 915652 - Poslední aktualizace: 22. března 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Groove Enterprise Management Server 2.0
 • Groove Enterprise Management Server 2.1
 • Groove Enterprise Management Server 2.5
 • Groove Enterprise Management Server 3.0
 • Groove Enterprise Management Server 3.1
 • Groove Hosted Management Services 3.1
 • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbinfo kbtshoot kbmt KB915652 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915652

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com