Popis aktualizace sady Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.2.3 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915057 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft vydala aktualizace pro Microsoft Office 2004 for Mac. Tento článek popisuje následující informace o aktualizaci:
 • Vylepšení, které jsou zahrnuty v aktualizaci
 • Jak získat aktualizaci

Úvod

Tento článek popisuje Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.3 Update. Tato aktualizace obsahuje několik vylepšení pro Microsoft Word 2004 for Mac pro Microsoft PowerPoint 2004 pro Mac pro Microsoft Excel 2004 for Mac a Microsoft Entourage 2004 for Mac.

Další informace

Vylepšení, které jsou součástí Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.3 Update

Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.3 aktualizace poskytuje následující vylepšení.

Vylepšení aplikace Word 2004 for Mac

 • Vlastní styly číslo řádku pracovat správně s sledování změn
  Tato aktualizace opravuje problém, který způsobuje Word 2004 for Mac přestane reagovat a zobrazí následující chybová zpráva:
  Formátování tohoto dokumentu je příliš složité. Uložte nyní celý dokument. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
  Tomuto problému může dojít, pokud používáte vlastní řádek číslo stylu a změnit sledování současně.
 • „ Datum „ a "Číslo" text formuláře polí popisovač platný vstupní správně
  Tato aktualizace opravuje problém, který způsobuje Word 2004 for Mac nesprávně zpracovávat platné vstupní textových polí formuláře pro které je nastavena na typ Datum nebo číslo.
 • Číslo znaky s plnou šířkou, které používají Hiragino písma jsou zobrazena a vytištěna správně
  Tato aktualizace opravuje problém, který způsobuje, že čísla znaků s plnou šířkou, která se zobrazí jako znaky s poloviční šířkou a nesprávně zarovnat pomocí písma Hiragino. Tento problém se týká pouze verzí Word 2004 for Mac zaregistrován pro použití s japonština.

Vylepšení PowerPoint 2004 for Mac

 • Lepší stabilita při ukládání prezentací
  Tato aktualizace řeší následující problémy, které způsobují PowerPoint 2004 for Mac neočekávaně, zavřete ztrátě dat nebo zobrazit chybové zprávy při pokusu o uložení prezentací:
  • V některých případech prezentace obsahuje data nečitelný nebo poškozený.
  • Prezentace obsahuje snímky byly vloženy z jiné prezentace s rozložením různých předlohy snímků.
  • Soubor prezentace naskenované pomocí jiného programu, jako například funkce nebo antivirový program. Když se pokusíte uložit prezentaci, zobrazí se následující chybová zpráva:
   Došlo k chybě přístupu k souboru.

Vylepšení Excel 2004 for Mac

 • Vylepšené zabezpečení
  Tato aktualizace řeší chybu zabezpečení v aplikaci Excel 2004 pro Mac, která by mohla umožnit útočníkovi pomocí škodlivého kódu přepsat obsah paměti počítače pomocí souboru upravené sešitu.

Vylepšení aplikace Entourage 2004 for Mac

 • Entourage synchronizuje se službou synchronizace Mac OS X
  Pokud používáte Mac OS X 10.4.3 nebo novější verze Mac OS, můžete synchronizovat Entourage 2004 pro Mac položky s jinými programy, jako je například adresář a iCal po instalaci této aktualizace. Entourage 2004 pro Mac položky s jinými počítači Macintosh lze synchronizovat pomocí služby online Apple .Mac. Můžete také synchronizovat Entourage 2004 pro Mac položky s přenosnými zařízeními, které jsou kompatibilní s iSync například telefony a osobní digitální asistenty (PDA). Entourage 2004 for Mac můžete synchronizovat kontakty, události, úkoly a poznámky prostřednictvím služby synchronizace. Další informace o použití Entourage 2004 for Mac se službou synchronizace naleznete Entourage 2004 pro Mac Nápověda. Další informace o službě synchronizace naleznete v nápovědě Mac.
 • Pomocí funkce hledání Entourage 2004 for Mac položky
  Pokud používáte Mac OS X 10.4.3 nebo novější verze Mac OS, můžete po instalaci této aktualizace použít výběr hledání Entourage 2004 pro Mac položky. Výběr můžete použít všechny nezašifrované Entourage 2004 for Mac položky indexu a hledání jejich obsah. Tuto funkci použít, ujistěte se, že je funkce zapnuta pro svazek, ve kterém ukládat Entourage 2004 pro Mac položky. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi Mac OS X 10.4, klepněte v nabídce AppleSoftware Update. Další informace o konfiguraci Entourage služby hledání v nápovědě Entourage. Další informace o výběr v nápovědě Mac.
 • Entourage 2004 for Mac můžete použít karty smart card podepsat, zašifrovat a dešifrovat e-mailové zprávy
  Pro uživatele Mac OS X 10.4.2 nebo novější verze Mac OS Tato aktualizace poskytuje lepší kompatibilitu s Mac OS keychain podpora karet smart card jako běžné karty přístup. Entourage 2004 for Mac můžete proto použít certifikáty a soukromé klíče jsou uloženy na karty smart card podepsat, zašifrovat a dešifrovat Entourage 2004 pro Mac e-mailové zprávy. Tato aktualizace také zlepšuje podporu certifikát Secure/Multipurpose Internet Mail Extension (S/MIME).


 • Připojení SSL k serverům Mac OS X 10.4 správně fungovat.
  Po instalaci této aktualizace Entourage 2004 for Mac a jiných Office 2004 for Mac programy jsou více kompatibilní s certifikáty podepsané samy sebou. Certifikáty podepsané samy sebou slouží k navázání připojení k serverům se systémem Mac OS X 10.4 server protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL).

 • Seznamy kalendářů vytištěna správně
  Tato aktualizace opravuje problém, který způsobuje Entourage 2004 for Mac neočekávaně ukončit při použití možnosti tisku Seznamu kalendáře vytisknout některé kalendářů. Tomuto problému dochází, pokud má celodenní událost na první den týdne, který následuje za týden je vytištěna. Například pondělí je nastavena jako první den v týdnu a celodenní událost je naplánován pro neděle následuje za týden je tištěn. V části kalendáře aplikace Entourage 2004 pro Mac předvolby nastavte den, které chcete jako první den v týdnu.
 • Schůzku pozvánky, zrušení a připomenutí pracovat správně
  Tato aktualizace řeší problémy s jak Entourage 2004 for Mac zpracovává pozvánky na schůzku, zrušení a připomenutí.
  • Duplicitní události jsou již vytvořeny při přijetí pozvánky aktualizované schůzky.

  • Žurnál správně jako "nezávazně" namísto "zaneprázdněn" na Entourage 2004 pro Mac kalendář schůzku pozvánky jsou automaticky přijaty.

  • Změny provedené v jedné instance opakované události ovlivní pouze instanci.

  • Opakované události, které zahrnují například výjimky zrušena nebo přeplánované události již zobrazit připomenutí pro data posledních událostí.

  • Opakované události zahrnout zrušené událostí jsou zpracovány a pro uživatele účtů Exchange Server správně synchronizovány.

  • Entourage 2004 for Mac výzvu při změnit délku schůzky odeslat aktualizace účastníkům.

  • Entourage 2004 for Mac správně zpracovává chybně formátované nebo nesprávně formátovaný pozvánky na schůzku iCal nebo vCal.

  • Entourage 2004 for Mac správně zobrazí informace o volném plánu delegát naplánuje schůzky.

  • Schůzku pozvánky jsou odesílány s Zobrazit čas jako možnost nastavit volno správně zobrazena na kalendáři příjemce.

Dříve vydaná vylepšení zahrnutá do této aktualizace

Tato aktualizace zahrnuje vylepšení, které jsou zahrnuty všechny předchozí Office 2004 for Mac aktualizace.
Další informace o vylepšeních v předchozí aktualizaci naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
883951Popis aktualizace Microsoft Office 2004 for Mac Service Pack 1 (verze 11.1.0) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

915054Popis aktualizace sady Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.1.1 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

915055Popis aktualizace Microsoft Office 2004 for Mac Service Pack 2 (verze 11.2.0) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

915056Popis aktualizace sady Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.2.1 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Jak získat Office 2004 for Mac 11.2.3 Update

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the 915057 package now.
Datum vydání: Března 14, 2006

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.
Pokud máte technické dotazy nebo problémy stahování nebo pomocí této aktualizace, následující podpora webové stránce společnosti Microsoft Další informace o možnosti podpory, které jsou k dispozici:
http://www.microsoft.com/mac/support.aspx
Poznámka: Soubor readme, který je součástí Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.3 Update obsahuje následující informace o verzi důležité:
 • Požadavky na systém
 • Informace o instalaci aktualizace
 • Informace o odstraňování potíží s instalací této aktualizace
 • Seznam aktualizovaných souborů
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 915057 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 2.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt atdownload kbupdate kbfix KB915057 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915057

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com