Popis aktualizace sady Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.2.1 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 915056 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft vydala aktualizace pro Microsoft Office 2004 for Mac. Tento článek popisuje následující informace o aktualizaci:
 • Vylepšení, které jsou zahrnuty v aktualizaci
 • Jak získat aktualizaci

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci, která řeší problémy Microsoft Entourage 2004 for Mac nastat po instalaci Microsoft Office 2004 pro Mac Service Pack 2 (verze 11.2.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený). Důrazně doporučujeme tuto aktualizaci nainstalovat všechny Entourage 2004 for Mac uživatelů, kteří nainstalovali Microsoft Office 2004 pro Mac Service Pack 2 (verze 11.2.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).

Další informace

Vylepšení, které jsou součástí Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 Update

Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 aktualizace poskytuje následující vylepšení.

Vylepšení aplikace Entourage 2004 for Mac

 • Zprávy, události a kontakty v Microsoft Exchange Server účty jsou správně synchronizovány po přesunutí poštovní schránky
  Tato aktualizace opravuje problém synchronizace v Entourage 2004 for Mac dochází po instalaci Office 2004 pro Mac Service Pack 2 (verze 11.2.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený). Tento problém synchronizace může způsobit ztrátu dat, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Entourage 2004 for Mac pokusí synchronizovat s poštovní schránkou Microsoft Exchange Server.
  • Poštovní schránka Microsoft Exchange Server byla přesunuta na jiný server se systémem Exchange Server.

   Poznámka: Správci systému obvykle provádí přesune poštovní schránky.
  Pokud není nainstalována Tato aktualizace, který má být duplikován může zobrazeny složky. Navíc zprávy, události a kontakty pak mohou být odstraněny při prvním Entourage 2004 for Mac pokusí synchronizovat s přesunutý poštovní schránky.

  Poznámka: Tento problém pravděpodobně poštovní schránky ovlivněny, pokud platí jedna z následujících podmínek:
  • Poštovní schránka obsahuje duplicitní složky.
  • Poštovní schránky chybí zprávy, události nebo kontakty.
  Pokud k tomuto problému dochází, ukončete ihned Entourage 2004 for Mac. Není tuto aktualizaci nainstalovat nebo spustit Entourage 2004 pro Mac znovu dokud tento problém. Další informace o postupu při řešení tohoto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  909574Po Exchange Server poštovní schránky je přesunut do skupiny různých úložiště zprávy Entourage 2004 for Mac odstraněny při synchronizaci poštovní schránky přesunuté nejprve pokusí Entourage 2004 for Mac
  Poznámka: Exchange Server složky, které není v poštovní schránce, například delegované složky sdílené složky a veřejné složky jsou jen pro čtení, pokud je nainstalována aktualizace Microsoft Exchange pro SP2. Další informace o této aktualizace softwaru naleznete na následujícím webu:
  http://www.microsoft.com/mac/default.aspx?pid=exupsp2
 • Entourage 2004 for Mac uživatelé nyní mohou používat vyhrazené znaky v zobrazení názvů
  Tato aktualizace opravuje problém, který ovlivňuje Entourage 2004 pro Mac uživatelům, kteří mají jeden nebo více následujících vyhrazené znaky v názvu zobrazení jejich účty Exchange Server:
  • Méně než znaménko (<)
  • Tím znaménko větší než (>)
  • ampersand (&)
  Pokud používáte Entourage 2004 for Mac, můžete obdržet chybovou zprávu při pokusu o nastavení oprávnění Exchange Server účtu pro delegování nebo sdílení máte vyhrazený znak v názvu zobrazení. Tomuto problému nedochází, pokud nainstalujete tuto aktualizaci.

 • Týdenní kalendáře nyní vytisknout správně
  Tato aktualizace opravuje problém v kterém Entourage 2004 for Mac neočekávaně ukončí při tisku kalendářů v zobrazení týden nebo v zobrazení pracovní dny. Tomuto problému dochází, pokud má celodenní událost na první den týdne, který následuje za týden je tištěn. K tomuto problému například dojde v následující situaci. Nastavit jako první den týdne neděle. Poté naplánujte celodenní událost pro neděle následuje za týden, který chcete vytisknout.

  Poznámka: Vyberte den, který chcete zobrazit jako první den týdne v kalendáři části Entourage 2004 for Mac předvolby.

Jak získat Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 Update

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the 915056 package now.Datum vydání: Říjen 20, 2005

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Poznámka: Soubor, který je součástí Microsoft Office 2004 for Mac 11.2.1 Update obsahuje následující informace o verzi důležité:
 • Požadavky na systém
 • Informace o tom, jak zjistit, zda je nainstalována aktualizace service pack
 • Informace o možnostech podpory této aktualizace

Vlastnosti

ID článku: 915056 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbupdate kbfix kbdownload atdownload KB915056 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:915056

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com