Aplikace Microsoft Dynamics CRM neodráží změny Australský letní čas pro rok 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 913541 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Opravu hotfix, která je popsána v tomto článku je k dispozici pro čínské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM nebo japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Hry Commonwealth Games naplánovány v březnu 2006 v Melbourne, Austrálie konat. Několik australské státy změnily koncovým datem přechodu letního času na první neděli dubna 2006. Tyto stavy jsou:
  • Nový Jižní Wales
  • Victoria
  • Velké území Austrálie
  • Jižní Austrálie
  • Tasmánie
Aktualizace byla vytvořena pro většinu aktuální produkty systému Microsoft Windows. Tato aktualizace zavádí nové časové pásmo, které lze použít k úpravě přechodu na letní čas a zpět koncové datum přechodu 2006. Další informace o aktualizaci pro produkty Microsoft Windows naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
909915Produkty společnosti Microsoft neodrážejí Australský letní čas pro rok 2006


Aplikace Microsoft Dynamics CRM nevyužívá informace o časovém pásmu z operačního systému. Proto aplikace Microsoft CRM nové časové pásmo, který je vytvořen pro systém Microsoft Windows, při této aktualizace neprojeví.

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 kumulativní aktualizaci 1. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
922815Kumulativní aktualizace Update Rollup 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Vlastnosti

ID článku: 913541 - Poslední aktualizace: 2. února 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM 1.2
Klíčová slova: 
kbmt kbupdate kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB913541 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:913541

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com