Nemusí být možné použít k připojení klientského počítače po instalaci aktualizace Windows XP SP2 v počítači, který má Multi-Language User Interface Pack () nainstalován vzdálené pomoci

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 911949 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci Windows XP Service Pack 2 (SP2) v počítači, který má Multi-Language User Interface Pack () nainstalován, pravděpodobně nebude možné použít vzdálenou pomoc připojit se k počítači klienta.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože instalační program nelze správně nakonfigurovat oprávnění Distributed COM (DCOM) spuštění a přístup pro služby Nápověda a podpora. Instalační program nelze správně nakonfigurovat tato oprávnění, pokud v počítači byl nastaven neanglické jazykové při instalaci aktualizace Windows XP SP2.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Verze této P2 P1 má atributy souborů (nebo novější atributy souboru), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Helpsvc.exe5.1.2600.2828744,44814 Leden 200606: 12X86

Informace o instalaci

Po instalaci této opravy hotfix musíte spustit některé příkazy příkazového řádku. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz cmd a klepněte na tlačítko OK.
  2. Na příkazovém řádku zadejte cd %Windir% \PCHEALTH\HELPCTR\Binaries a stiskněte klávesu ENTER.

    Poznámka: V tomto příkazu %Windir% představuje jednotku, kde je nainstalován systém Windows XP.
  3. Zadejte Helpsvc/regserver a potom stiskněte klávesu ENTER.
  4. Zadejte Helpsvc /RAUninstall a stiskněte klávesu ENTER.
  5. Zadejte Helpsvc /RAInstall a stiskněte klávesu ENTER.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci Service Pack 2 pomocí uživatelského účtu, který má nastavení jazyka jako angličtina.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 911949 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbbug kbpubtypekc KB911949 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:911949

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com