Age of Empires III: načtení ESO uživatelské jméno a heslo

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 911712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak načíst Ensemble Studios Online (ESO) uživatelské jméno a heslo.

Další informace

Načíst heslo nebo uživatelské jméno, naleznete na následujícím webu Ensemble Studios a použijte nástroj pro správu účtu ESO:
https://esoaccounts.agecommunity.com
Chcete-li obnovit heslo, zadejte své uživatelské jméno. Pokud si nepamatujete své uživatelské jméno, klepněte na tlačítko Zapomenuté uživatelské jméno získat informace.

Poznámka: Načíst uživatelské jméno, budete potřebovat vaše product ID (PID). Číslo PID je řada čísel, která se vytiskne na pole produkt Age of Empires III. 12345-123-1234567-12345 Je například formát ID platný produkt.

Pokud si nepamatujete ID produktu, je možné načíst uživatelské jméno, které se nachází na pevném disku, pokud jste produkt neodinstalovali. Zkuste vyhledat uživatelské jméno, které již byly použity, postupujte takto:
 1. V počítači se systémem Windows 7 nebo Windows Vista klepněte na tlačítko Starta potom klepněte na položku dokumenty.
 2. Poklepejte na Složku hry, poklepejte na stáří Empires 3a potom poklepejte na položku Data.
 3. Vyhledejte následující soubor, kde <account></account> je název vašeho účtu ESO:
  Uipersonastats-<account></account>XML
 4. Přihlásit se k ESO pomocí tohoto názvu účtu.
Pokud nemůžete najít Uipersonastats-<account></account>soubor XML nebo heslo, můžete načíst název účtu prostřednictvím e-mailu. Použití ESO k načíst název účtu vytvořeného hrát Age of Empires III, odešlete e-mailovou zprávu na následující e-mailovou adresu:age3support@Microsoft.com

Zpráva obsahuje tyto údaje:
 • E-mailovou adresu, kterou jste zadali při přihlášení k účtu, který používá ESO.
 • Kód product ID vaší kopie Age of Empires III.
Poznámka: Vyhledejte váš PID, spuštění Age of Empires III, klepněte na tlačítko nápovědu a nástrojea potom klepněte na příkaz o. ID produktu je řada čísel, například 12345-123-1234567-12345.

Po odeslání e-mailu obdržíte automatickou odpověď, oznamující, že váš požadavek je zpracováván. Je-li automatická odpověď neobdržíte, zkontrolujte složky Nevyžádaná pošta lze zjistit, zda automatická odpověď nebyla přijata ve složce Doručená pošta. Pokud stále nemůžete najít odpověď na automatizované, vaše zpráva pravděpodobně dosáhli ESO. Odešlete informace na ESO, jak je popsáno v této části.

Obdržíte e-mailovou zprávu, která obsahuje vaše uživatelské jméno po zpracování vaší žádosti na ESO. Může trvat dva až tři obchodní dny tento požadavek zpracovat.

Načíst heslo účtu ve hře

Chcete-li obnovit heslo účtu, který jste zapomněli použít ESO, postupujte takto:
 1. Spuštění Age of Empires III.
 2. V hlavní nabídce klepněte na tlačítko více hráčůa klepněte na tlačítko No Online.
 3. Zadejte uživatelské jméno a potom klepněte na tlačítko Zapomenuté heslo.
 4. Zadejte odpověď na tajnou otázku, kterou jste uvedli při registraci účtu pomocí pokynů, které se objeví na obrazovce.
 5. Klepněte na tlačítko OK.
 6. Zobrazí zpráva oznamující, že byla přijata žádost o heslo a že e-mailové zprávy bude vám zaslána.
 7. Klepněte na tlačítko OK.
E-mailové zprávy budou odeslány z ESO e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci účtu. Postupujte podle pokynů, které jsou uvedeny v e-mailové zprávy o obnovení hesla.

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce Tyto kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za přesnost kontaktních informací jiných dodavatelů.

Vlastnosti

ID článku: 911712 - Poslední aktualizace: 15. prosince 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Age of Empires III
 • Microsoft Age of Empires III : The WarChiefs
 • Microsoft Age of Empires III: The Asian Dynasties
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbtshoot kbhowto kbmt KB911712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 911712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com