Průvodce MiniSetup Sysprep může přestat reagovat při spuštění Průvodce instalaci systému Microsoft Windows XP s SP2 obrázek

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 910678 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Průvodce spuštěním Průvodce MiniSetup Sysprep můžete nainstalovat systém Microsoft Windows XP Service Pack) 2 obrázek s může přestat reagovat po spuštění procesu instalace ovladače videa. K tomuto problému dochází, pokud položka OempnpDriversPath v souboru Sysprep.inf bodů nejnovější Intel videa ovladače na Dell webu nebo na webu Intel.

Pokud ovladač videa Intel nastavit pomocí zaznamenáte tento problém Services.exe - nastavení příkazu.

Příčina

K tomuto problému dochází kvůli potížím s podprocesem grafické uživatelské rozhraní (GUI) v procesu Services.exe. Při spuštění procesu Services.exe dojde k následujícím událostem v následujícím pořadí:
  1. Všechny soubory DLL staticky propojeny jsou inicializovány.
  2. Soubor Acgenral.dll načte soubor Shell32.dll.
  3. Soubor Shell32.dll načte souboru Comctl32.dll, přestože Services.exe nikdy používá tento binární.
  4. Spustí podproces svcctrlMain soubor Shell32.dll \ funkce, podproces svcctrlMain transformační soubory do režimu GRAFICKÉHO podprocesu. Proces Services.exe navíc transformační soubory do procesu GRAFICKÉM režimu.
  5. Podproces svcctrlMain zastaví při procesu Services.exe je stále spuštěn.
Jakmile dojde k těmto událostem, jsou ukončeny všechny aspekty GRAFICKÉM režimu Services.exe, ale Services.exe nemůže vrátit do režimu GUI.

Co-installer ovladač zařízení Intel je spuštěna v procesu Services.exe, volá funkci UpdateDriverForPlugAndPlayDevices souboru newdev.dll. V kontextu Services.exe spustí soubor newdev.dll, protože je proces plug and play. Existuje však žádné stran GRAFICKÉM režimu tohoto procesu je pro uživatele viditelné. Proto newdev.dll vytvoří silent soubor, který má některé výchozí nastavení vlastností. Newdev.dll se potom pokusí spustit tento soubor bez upozornění. Však newdev.dll nelze spustit tento soubor bez upozornění, protože Services.exe nemůže vrátit do režimu GUI.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít Windows XP Service Pack 2 (SP2) v počítači nainstalována. Musí mít všechny nejnovější dostupné aktualizace systému Windows v počítači nainstalována. Musíte mít v počítači nainstalována oprava hotfix KB883667.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Acadproc.dll5.1.2600.279539,42414. listopadu 200514: 58X86SP2SP2QFE

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft


Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 910678 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbpubtypekc KB910678 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:910678

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com