Text dialogová okna "Ukončit systém Windows" a "Windows Security" nezobrazí v jazyce, které jste nastavili v MUI Pack Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 910366 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Máte počítač se systémem Microsoft Windows XP Professional s aktualizací Service Pack 2 (SP2). Máte Multi-Language User Interface Pack () v počítači nainstalována. Stiskněte klávesy CTRL + ALT + DELETE otevřete dialogové okno Zabezpečení systému Windows a na příkaz Vypnout. V tomto scénáři text dialogového okna Ukončit nezobrazí v jazyce nastavit v MUI. Pokud zavřete dialogové okno Zabezpečení systému Windows a dialogového okna Ukončit a znovu dialogové okno Zabezpečení systému Windows, textu v tomto dialogovém okně také nezobrazí v jazyce nastavit v MUI. Text není se zobrazí v správný jazyk dokud protokolu vypnout a znovu přihlásit.

Poznámka: Pokud otevřete dialogového okna Ukončit klepnutím na tlačítko Start a potom klepnutím na tlačítko Vypnout text v dialogovém okně se zobrazí ve správném jazyce.

Tento problém všimnout po nastat některý z následujících akcí:
  • Zapnout funkci Automatické aktualizace na webu Windows Update.
  • Pomocí příkazu gpupdate/target: Computer aktualizovat nastavení Zásady skupiny.
  • Počítač aktualizuje nastavení Zásady skupiny na pozadí.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud soubor Ntdll.dll, souboru Userenv.dll a soubor User32.dll nefungují správně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít Windows XP s aktualizací SP2 nainstalován.
Další informace o možnostech získání aktualizace Windows XP SP2 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nahrazuje opravu hotfix 903242.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Ntdll.dll5.1.2600.2791706,04809. Listopadu 200500: 05X86SP2SP2QFE
User32.dll5.1.2600.2791577,02409. Listopadu 200500: 05X86SP2SP2QFE
Userenv.dll5.1.2600.2791724,48009. Listopadu 200500: 05X86SP2SP2QFE


Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, odhlaste se z počítače. Potom přihlaste k počítači znovu.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 910366 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbpubtypekc KB910366 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:910366

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com