Při ukončení aplikace Visual Basic používající překrytí LUARedirectFS v počítači se systémem Windows XP zobrazí chybová zpráva: "instrukce v 0x7c9105f8 ' odkazovala na paměť v 0x00350010'"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909918 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při ukončení aplikace Microsoft Visual Basic v počítači se systémem Windows XP zobrazí následující chybová zpráva:
Místní nabídka aplikace: application name - Chyba aplikace: odkazovala instrukce na "0x7c9105f8" na "0x00350010" paměti. S pamětí nelze provést operaci: číst.
Tento příznak se vyskytnout, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Počítač byl inovovat ze systému Microsoft Windows 95 na systém Windows XP.
  • Ve spravovaném prostředí se systémem Windows XP.
  • Aplikace Visual Basic používá překrytí LUARedirectFS.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít Windows XP Service Pack 1.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Aclua.dll5.1.2600.1788128,51228. Prosince 200504: 40SP1SP1QFE
Aclua.dll5.1.2600.2817141,31228. Prosince 200504: 31SP2SP2QFE

Jak potíže obejít

Aplikace se ukončí správně, přestože se zobrazí chybová zpráva. Tento problém vyřešit, klepněte na tlačítko OK v dialogovém okně Nabídka aplikace.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o podmínky používané v tomto článku klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 909918 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB909918 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909918

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com