Podpora virtualizaci hardwaru produktech a technologiích SharePoint

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909840 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje podporu virtualizaci hardwaru produktech a technologiích Microsoft SharePoint.

Společnost Microsoft nabízí následující virtualizaci hardwaru softwarové produkty:
 • Microsoft Virtual PC
 • Microsoft Virtual Server
 • Windows Server 2008 technologie Hyper-V
Tyto produkty umožňují spuštění více instancí operačního systému v jednom počítači současně. K softwarových produktů společnosti Microsoft Hardwarová virtualizace podporují technologii výrobců hypervisor podporované technologií hypervisor certifikované společností Microsoft prostřednictvím programu virtualizace ověření (SVVP) Server. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=125649&clcid=0x409)

Další informace

Microsoft a některé třetím stranám jste zpřístupnili různých softwarových produktů virtualizaci hardwaru. Významné průběžné investice je vyžadován certifikovat softwarový produkt pro použití s těchto technologií. Doporučujeme mít není plně testován nebo certifikován jako supportable pro použití ve skupinovém rámečku všechny Hardwarová virtualizace softwarové produkty Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 a Microsoft SharePoint Portal Server 2003.

Doporučujeme mít testovány a certifikován Microsoft Office SharePoint Server 2007 a Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 jako pro použití v části Microsoft Virtual Server 2005 R2 a Windows Server 2008 Hyper-V supportable.

Podpora technologie výrobců hypervisor

Zavedení produktů a technologií SharePoint (v3 službou SharePoint a Microsoft Office SharePoint Server 2007) je podporována v hypervisor technologií certifikované společností Microsoft prostřednictvím Server Virtualization Validation Program (SVVP)

Další informace o výrobců klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
897615Zásady podpory pro softwaru spuštěn software pro virtualizaci hardwaru jiných výrobců


Aktuálně můžete použít následující produkty společně s softwarových produktů pro virtualizaci hardwaru pouze pro testování:
 • Windows SharePoint Services
 • SharePoint Portal Server 2003
Pro použití výrobní můžete použít společně s softwarových produktů pro virtualizaci hardwaru následující produkty:
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 - Virtualizace je podporována pro výrobní při použití Virtual Server 2005 R2, Windows Server 2008 Hyper-V a ty certifikován společností Microsoft prostřednictvím Server Virtualization Validation Program (SVVP).
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007 - Virtualizace je podporována pro výrobní při použití Virtual Server 2005 R2, Windows Server 2008 Hyper-V a ty certifikován společností Microsoft prostřednictvím Server Virtualization Validation Program (SVVP).
Další informace o zavedení produkty a technologie s Windows Server 2008 Hyper-v SharePoint naleznete na serveru SharePoint obvyklé pokyny v http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=125834&clcid=0x409.

Další informace o úrovni podpory Premier a Premier zákazníkům můžete očekávat při použití softwaru výrobců hardwaru virtualizace společně s produktech a technologiích SharePoint klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
897615Zásady podpory pro softwaru spuštěn software pro virtualizaci hardwaru jiných výrobců


Podpora je poskytována pro následující scénáře:
 • Podpora bude poskytována na základě komerčně přiměřené úsilí pro problémy dojít verzi 2003 produktech a technologiích virtuální prostředí SharePoint.
 • Podpora bude poskytována pro problémy s verzí 2007 produktech a technologiích pro výrobu SharePoint dojít pouze při použití Virtual Server 2005 R2, Windows Server 2008 Hyper-V a ty certifikován společností Microsoft prostřednictvím Server Virtualization Validation Program (SVVP).
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
897614Softwaru Windows Server System není podporován v prostředí virtuálního serveru
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
897615Zásady podpory pro softwaru spuštěn software pro virtualizaci hardwaru jiných výrobců

Vlastnosti

ID článku: 909840 - Poslední aktualizace: 8. října 2008 - Revize: 8.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB909840 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909840

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com