Při pokusu změnit nedostatku nastavení sady office v aplikaci Outlook 2003 zobrazí chybová zpráva: „ Chyba zobrazí zpráva obsahující automatickou odpověď. Operace klienta se nezdařila"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909802 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Otevřít poštovní schránku jiného uživatele v aplikace Microsoft Office Outlook 2003. Potom klepněte na tlačítko Pomocník pro funkci možnost tuto poštovní schránku. V tomto scénáři se zobrazí chybová zpráva podobná následující:
Chyba "obsahující automatickou Vaše odpověď zobrazí zpráva. Operace klienta se.

Příčina

Potíže nastanou v případě splnění následujících podmínek:
  • Používáte Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2).
  • Aplikace Outlook 2003 je spuštěna v režimu Cached Exchange.
  • Poštovní schránky a další schránky v profilu MAPI jsou umístěny v úložištích jiné poštovní schránce.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Před instalací opravy hotfix musíte nainstalovat Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2).

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Požadavek na restartování

Nemáte po instalaci opravy hotfix restartovat počítač. Bude však restartována služba Microsoft Exchange Information Store a všechny závislé služby.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné jiné opravy hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Store.exe6.5.7650.55,222,91215. Listopadu 200505: 11X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v platí text pro „ oddílu.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zakažte režim serveru Exchange s mezipamětí v aplikaci Outlook 2003. Postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Účty elektronické pošty.
  2. V dialogovém okně Účty pošty klepněte na tlačítko Zobrazit nebo změnit existující e-mailové účty a potom klepněte na tlačítko Další.
  3. Ujistěte se, že je vybrán Microsoft Exchange Server v oblasti název oddílu aplikace Outlook zpracuje pro tyto účty v následujícím pořadí v dialogovém okně Účty elektronické pošty a potom klepněte na tlačítko změnit.
  4. V dialogovém okně Účty E-Mail klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Použít režim serveru Exchange s mezipamětí a potom klepněte na tlačítko Další.
  5. Klepněte na tlačítko OK a restartujte aplikaci Outlook 2003.

Odkazy

Další informace o podobném problému v Microsoft Exchange 2000 Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
899593Při otevření poštovní schránky jiného uživatele a potom klepněte na tlačítko Pomocník pro funkci v aplikaci Outlook 2003 zobrazí chybová zpráva: "Chyba zobrazí zpráva obsahující automatickou odpověď"

Vlastnosti

ID článku: 909802 - Poslední aktualizace: 30. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbbug kbpubtypekc KB909802 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909802

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com