Neobdržíte ICMP „ Cíl nedostupný"aktualizovat zpráv po instalaci zabezpečení MS05-019 v počítači se systémem Windows XP Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909278 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Nainstalovali jste aktualizaci zabezpečení MS05-019 na Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) - založené klientského počítače. V klientském počítači je povolena funkce Brána Firewall systému Windows společnosti Microsoft. Při pokusu o odeslání datové pakety z klientského počítače na server, neobdržíte protokolu ICMP (Internet Control Message Protocol) zprávy "Cíl nedostupný" datové pakety, které jsou větší než maximální velikost jednotky přenosu jednotky MTU (maximum) nastavené na serveru.

K tomuto problému dochází, pokud platí některá z následujících podmínek:
  • Klientský počítač používá telefonické připojení nebo připojení virtuální privátní sítě (VPN).
  • Klientský počítač používá k přenosu dat serveru FTP.
Další informace o zabezpečení MS05-019 aktualizaci získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
893066MS05-019: Chyby zabezpečení v protokolu TCP/IP by mohly umožnit vzdálené spuštění kódu a odmítnutí služby

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ovladač překládání adres (NAT), který používá brána Windows Firewall ICMP data správně na klientském počítači překlady neprovádí.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, je třeba používat systém Windows XP Professional SP2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Ipnat.sys5.1.2600.2774135,29611. Října 200523: 51

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o protokolu ICMP naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
170292Základní informace o protokolu ICMP (Internet Control Message Protocol)
Další informace o výchozí velikosti Maximum Transfer Unit naleznete následujících článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
314496Výchozí velikost jednotky MTU pro různé síťové topologie

Vlastnosti

ID článku: 909278 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional SP2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB909278 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909278

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com