W programie Outlook 2003 użytkownik nie otrzyma aktualizacji spotkania użytkownika po kliknięciu opcji "Nie wysyłaj odpowiedzi" w odpowiedzi na wezwanie na spotkanie przesyłanych dalej

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 909109 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Jeśli użytkownik Microsoft Office Outlook 2003, który odbiera żądanie spotkania, które zostały przekazane przez innego użytkownika programu Outlook 2003 odpowiada na wezwanie na spotkanie, klikając Nie wysyłaj odpowiedzi opcja, użytkownik nie otrzyma żadnych aktualizacji Jeśli organizator spotkania aktualizacje spotkania. Ta sytuacja występuje, ponieważ oryginalny spotkania nie jest aktualizowany o nowe informacje o uczestniku. W tym artykule opisano poprawkę programu Outlook 2003, która rozwiązuje ten problem, wyłączając Nie wysyłaj odpowiedzi Opcja w odpowiedzi na wezwania na spotkania przesyłane dalej. Aby włączyć tę poprawkę, po jej zainstalowaniu, należy dodać wpis rejestru ForceMtgForwardResponse, a następnie ustawić wartość wpisu rejestru na wartość 1. Po zainstalowaniu tej poprawki, użytkownik, który odbiera żądanie spotkania, które zostały przekazane przez innego użytkownika musi odpowiedzieć na wezwanie na spotkanie. Na Nie wysyłaj odpowiedzi opcja jest niedostępna. Ta poprawka musi być zainstalowany na komputerze użytkownika, który przesyła dalej wezwania na spotkanie i na komputerze użytkownika, który otrzymuje przesłane dalej wezwanie na spotkanie. W tym artykule omówiono także znane problemy dotyczące tej poprawki.

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. Microsoft Office Outlook 2003 użytkownik otrzymuje wezwanie na spotkanie od organizatora spotkania. Następnie użytkownik przesyła żądanie spotkania do innego użytkownika programu Outlook 2003. Adresat spotkania przesyłane dalej żądania kliknięć Nie wysyłaj odpowiedzi opcja odpowiadania one przesłane dalej wezwanie na spotkanie.

W tym scenariuszu organizator spotkania nie wiem, że adresat przesyłanych dalej wezwania zostało zaproszone na spotkanie. Po zaktualizowaniu spotkania przez organizatora spotkania adresata wezwania na spotkanie przesyłanych dalej nie otrzyma żadnych aktualizacji dotyczących spotkania, ponieważ adresat nie został dodany do oryginalnego wezwania.

Obejście problemu

Jeśli organizator spotkania, należy zaktualizować oryginalne wezwanie na spotkanie, dodając uczestników, którzy mają. Następnie kliknij przycisk Wyślij aktualizację Aby wysłać zaktualizowane wezwanie na spotkanie do wszystkich uczestników spotkania.

Rozwiązanie

Jak uzyskać poprawkę

Ten problem został rozwiązany w programie Outlook 2003 poprawkami wydanymi po dodatku Service Pack 2 pakietu poprawek, który jest z dnia 7 listopada 2005. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
898457 Opis pakietu poprawek programu Outlook 2003 wydanego po udostępnieniu dodatku Service Pack 2: 7 listopada 2005 r.

Aby włączyć tę poprawkę, po jej zainstalowaniu, dodać wpis rejestru ForceMtgForwardResponse do następującego podklucza rejestru, a następnie ustawić wartość wpisu rejestru na wartość 1:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Options\Calendar
Gdy wpis rejestru ForceMtgForwardResponse jest ustawiona na 1, Nie wysyłaj odpowiedzi w wezwaniu na spotkanie jest wygaszony i jest niedostępny. Tę procedurę należy przeprowadzić na komputerze użytkownika, który przesyła dalej wezwania na spotkanie i na komputerze użytkownika, który otrzymuje przesłane dalej wezwanie na spotkanie.

Uwaga Gdy wpis rejestru ForceMtgForwardResponse jest ustawiona na 0, Nie wysyłaj odpowiedzi dostępna jest opcja w wezwaniu na spotkanie.

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadanie zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże jeżeli modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. W związku z tym upewnij się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. W celu dodatkowej ochrony kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows

Aby włączyć tę poprawkę, wykonaj następujące kroki:
 1. Zamknij program Outlook 2003.
 2. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 3. Zlokalizuj i kliknij, aby zaznaczyć następujący klucz rejestru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Options\Calendar
 4. Po zaznaczeniu klucza określonego w kroku 3, wskaż polecenie Nowy na Edycja menu, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
 5. Typ ForceMtgForwardResponse, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy ForceMtgForwardResponse, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 7. W Wartość danych Wpisz 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 8. Na Plik menu, kliknij przycisk Zakończ Aby zamknąć Edytor rejestru.

Więcej informacji

Następujące scenariusze dokumentu znane problemy z poprawkę, opisaną w tym artykule. Scenariusze te korzystają z następującego zapisu do reprezentowania użytkowników:
 • Useró jest organizatorem spotkania, który wysyła wezwanie na spotkanie.
 • UserR jest użytkownik, który odbierze wezwanie na spotkanie z organizatorem spotkania, a następnie przekazuje wezwanie na spotkanie.
 • UserF jest użytkownik, który odbierze wezwanie na spotkanie przesyłanych dalej.

Scenariusz 1: UserF nie jest monitowany o wysłanie odpowiedzi, jeśli wezwanie na spotkanie nie używa opcji "Odpowiedzi na żądanie"

Jeśli wezwanie na spotkanie nie używa. Odpowiedź na żądanie Opcja UserF nie jest monitowany o wysyłanie odpowiedzi na wezwania na spotkanie. Poniżej przedstawiono przykładowy problem ten może wystąpić:
 1. Useró tworzy wezwanie na spotkanie, które nie są używane Odpowiedź na żądanie Opcja. Następnie Useró wysyła wezwanie na spotkanie do UserR.
 2. UserR przesyła dalej wezwania na spotkanie do UserF.
 3. UserF akceptuje przesyłanych dalej wezwania.

Scenariusz 2: Spotkania jest akceptowane, jeśli UserF kliknie opcję "Edytuj odpowiedź przed wysłaniem", a następnie zamyka komunikat

Jeśli kliknie się UserF Edytuj odpowiedź przed wysłaniem opcja, ale nie nie wysłać wiadomość, spotkanie jest akceptowana. Ponadto spotkania pojawia się w UserF's kalendarza w programie Outlook 2003. Wezwania na spotkanie nie jest wysyłana do Useró. Poniżej przedstawiono przykładowy problem ten może wystąpić:
 1. Useró wysyła wezwanie na spotkanie do UserR.
 2. UserR przesyła dalej wezwania na spotkanie do UserF.
 3. UserF akceptuje przesyłanych dalej wezwania. Następnie, klika UserF Edytuj odpowiedź przed wysłaniem Opcja w wezwaniu na spotkanie. Pojawi się nowa wiadomość, w którym UserF może odpowiedzieć na wezwanie na spotkanie.
 4. UserF zamyka okno nowej wiadomości i nie wysyła odpowiedzi.

Scenariusz 3: UserR musi wysłać odpowiedź po przesyłania dalej wezwania na spotkanie

UserR musi wysłać odpowiedź po przesyłania dalej wezwania na spotkanie. Na Nie wysyłaj odpowiedzi opcja jest wygaszony i niedostępny. Poniżej przedstawiono przykładowy problem ten może wystąpić:
 1. Useró wysyła wezwanie na spotkanie do UserR.
 2. UserR przesyła dalej wezwania na spotkanie do UserF.
 3. UserR akceptuje żądanie spotkania.

Scenariusz 4: Opcja "Nie wysyłaj odpowiedzi" jest nadal dostępne, jeśli UserF przesyła żądanie spotkania za pomocą modelu obiektów programu Outlook

Jeśli UserR przesyła żądanie spotkania za pomocą modelu obiektów programu Outlook (OOM), Nie wysyłaj odpowiedzi opcja jest dostępna. Poniżej przedstawiono przykładowy problem ten może wystąpić:
 1. Useró wysyła wezwanie na spotkanie do UserR.
 2. UserR przesyła dalej wezwania na spotkanie do UserF za pomocą za mało pamięci. Na przykład UserR wykorzystuje następujący kod do przesyłania dalej wezwania na spotkanie:
  Sub FwdMtg()
    Dim olApp As New Outlook.Application
    Dim olInbox As Outlook.MAPIFolder
    Dim olMtg As Outlook.MeetingItem
    Dim olMtgFwd As Outlook.MeetingItem
    
    Set olInbox = olApp.GetNamespace("MAPI").GetDefaultFolder(olFolderInbox)
    Set olMtg = olInbox.Items(1)
    Set olMtgFwd = olMtg.Forward
    olMtgFwd.Recipients.Add ("UserF") ‘change user to recipient who receives the fwd item 
    'olMtgFwd.Display
    olMtgFwd.Send
  End Sub
  
 3. UserF akceptuje żądanie spotkania.

Scenariusz 5: Opcja "Nie wysyłaj odpowiedzi" jest nadal dostępne, jeśli UserR przesyła żądanie spotkania przy użyciu programu Outlook Web Access

Jeśli UserR przesyła żądanie spotkania przy użyciu Microsoft Office Outlook Web Access 2003 Exchange Server, Nie wysyłaj odpowiedzi opcja jest dostępna. Poniżej przedstawiono przykładowy problem ten może wystąpić:
 1. Useró wysyła wezwanie na spotkanie do UserR.
 2. UserR loguje się do programu Outlook Web Access, a następnie przesyła dalej wezwania na spotkanie do UserF.
 3. UserF akceptuje żądanie spotkania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 909109 - Ostatnia weryfikacja: 21 września 2012 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Słowa kluczowe: 
kbcalendar kbqfe kbbug kbfix kbmt KB909109 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 909109

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com