Nelze nainstalovat některé dřívější aktualizace, pokud je nabízena zvláštní aktualizace na webu Microsoft Windows Update nebo Microsoft Update (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908480 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
 • Navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft a skenování dostupné aktualizace:
  • Microsoft Windows Update
  • Služba Microsoft Update
 • Po dokončení kontroly jsou nabízeny výhradní aktualizace, které musí být nainstalovány odděleně od ostatních aktualizací.
 • Nainstalujete aktualizaci výhradní.
V tomto scénáři může není nabídnuta některé dřívější aktualizace, které jsou nutné v počítači. Pokud spustíte nástroj Baseline Security Analyzer (MBSA), některé aktualizace zabezpečení může být navíc chybí.

Příčina

Na webu Windows Update a webu Microsoft Update nejprve seznam výhradní aktualizace. Výhradní aktualizace mohou obsahovat aktualizace zabezpečení, které byly vydány dříve. Pokud nainstalujete výhradní aktualizace, počítač stále požadují aktualizace, které jsou aktuálně skrytý nebo nahrazeny výhradní aktualizace.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, skrýt výhradní aktualizace a potom vyhledávat aktualizace, které byly dříve skryté nebo nahrazeny. Postupujte takto:
 1. Skrýt výhradní aktualizace. Postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Microsoft Internet Explorer.
  2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Windows Update.
  3. Klepněte na tlačítko Vlastní.
  4. Klepněte na tlačítko Zkontrolovat a instalovat aktualizace.
  5. V první části stránky webový rozbalte výhradní aktualizace.
  6. Klepnutím zaškrtněte políčko Nezobrazovat aktualizace znovu.

   Poznámka: Pokud políčko Nezobrazovat znovu tuto aktualizaci není k dispozici, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka je vlevo nahrazující aktualizace. Klepněte na políčko Nezobrazovat aktualizace znovu.
  7. Klepněte na tlačítko Zkontrolovat a instalovat aktualizace.
 2. Kontrolovat aktualizace znovu. Postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
  2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Windows Update.
  3. Zobrazí se seznam aktualizací, které jsou nahrazeny výhradní aktualizace. Klepnutím vyberte aktualizace, které chcete nainstalovat a klepněte na tlačítko Zkontrolovat a instalovat aktualizace.
  4. Klepněte na tlačítko Nainstalovat aktualizace a potom postupujte podle dalších pokynů, které se zobrazí.

Další informace

Aktualizaci pravděpodobně výhradní aktualizace, pokud jeden z následujících popisů kategorii používá web Windows Update nebo webu Microsoft Update:
 • Aktualizace s vysokou prioritou
  Aktualizace, které jsou uvedeny v této kategorii může mít celý systém efekty nebo adresu více než jeden problém. Aktualizace s vysokou prioritou musí nainstalovat odděleně od ostatních aktualizací. Doporučujeme nainstalovat aktualizaci s vysokou prioritou a potom se vraťte k domovské stránce Windows Update nebo Microsoft Update Chcete-li zjistit, zda počítač vyžaduje další aktualizace s vysokou prioritou.
 • Tyto aktualizace musí být nainstalován samostatně
  Aktualizace, které jsou uvedeny v této kategorii může mít celý systém efekty nebo adresu více než jeden problém. Doporučujeme instalovat aktualizace, které jsou nyní uvedeny a poté zkontrolujte. Spustit kontrolou Windows Update nebo Microsoft Update Domovská stránka pro zbývající aktualizace.

Odkazy

Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
906304Při vyhledávání aktualizací na webech Windows Update nebo Microsoft Update použijete původní vydané verze Windows Server 2003 jsou nabízeny žádné aktualizace
Další informace o nástroji MBSA získáte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
895660Je k dispozici nástroj Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 908480 - Poslední aktualizace: 29. září 2005 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Update
 • Microsoft Windows Update
Klíčová slova: 
kbmt kbupdateissue kbwinupdwebsite kbsetup kbtshoot kbprb KB908480 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:908480

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com