K dispozici je kumulativní aktualizace 908250 pro počítače s kumulativní aktualizací 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908250 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala kumulativní aktualizaci 908250. Tato kumulativní aktualizace je určena pro počítače s kumulativní aktualizací 2 systému Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005. Kumulativní aktualizace 908250 je k dispozici na webu služby Stažení softwaru a v systému Windows Update. Další informace o kumulativní aktualizaci 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
900325 Kumulativní aktualizace 2 pro systém Windows XP Media Center Edition 2005

Další informace

Vyřešené problémy

Kumulativní aktualizace 908250 řeší následující problémy s kumulativní aktualizací 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005:
 • Elektronický průvodce programy zobrazuje kódované kanály DVB-T

  V oblastech s pokrytím signálu DVB-T (Terrestrial Digital Broadcasting Services) byl zjištěn problém s kódovanými kanály v elektronickém průvodci programy. Aktualizace tento problém odstranila. Pokud stáhnete elektronického průvodce programy před instalací této aktualizace, bude třeba nainstalovat tuto aktualizaci, znovu prohledat kanály a potom stáhnout nového elektronického průvodce programy.
 • Služby DVB-T nejsou nalezeny

  V oblastech s pokrytím signálu DVB-T byl zjištěn problém, kdy po výběru typu signálu DVB-T nebyly nalezeny žádné televizní služby. Aktualizace tento problém vyřešila.
 • Při použití ovládacích prvků pro ovládání videa zmizí titulky teletextu

  V oblastech s podporou teletextu byl zjištěn problém s mizejícími titulky teletextu, pokud uživatelé použili ovládací prvky jako je pozastavení, převíjení vpřed, převíjení vzad nebo přehrávání. Aktualizace tento problém vyřešila.
 • Po převedení počítače přehrávajícího disk DVD do úsporného režimu nebo režimu spánku a následném návratu z tohoto režimu dojde k chybě inicializace přehrávání

  Po převedení počítače přehrávajícího disk DVD do úsporného režimu nebo režimu spánku a následném návratu z tohoto režimu dochází u některých počítačů k chybě inicializace přehrávání. Aktualizace tento problém vyřešila.
 • Vzájemná spolupráce s televizním softwarem jiných výrobců

  S některými počítači je dodáván přídavný televizní software jiných výrobců. Tato aktualizace umožňuje lepší spolupráci mezi televizním softwarem jiných výrobců a kumulativní aktualizací 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005.
 • Podpora dalších jednotek optických médií

  Kumulativní aktualizace 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 s nainstalovanou kumulativní aktualizací 908250 podporuje jednotky DVD RAM UJ-846s společnosti Matsushita.

Kumulativní aktualizace 914548 nahrazuje kumulativní aktualizaci 908250

Kumulativní aktualizace 914548 pro systém Windows XP Media Center Edition 2005 vydaná v dubnu 2006 nahrazuje kumulativní aktualizaci 908250.

Kumulativní aktualizaci 914548 pro systém Windows XP Media Center Edition 2005 lze stáhnout z následujícího webu:
http://support.microsoft.com/?kbid=914548

Odborná pomoc k systému Media Center

Protože systém Media Center byl zahrnut v dodaném hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete rovněž navštívit následující web společnosti Microsoft s informacemi o systému Windows XP Media Center Edition: http://www.microsoft.com/cze/windows/xp/mediacenter/default.mspx

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 908250 - Poslední aktualizace: 20. října 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
atdownload kberrmsg KB908250

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com