Oprava: Při pokusu o zavření dokumentu aplikace Word nebo tabulky aplikace Excel z WinForm ovládacího prvku v aplikaci Visual Studio Tools pro řešení sady Office verze 2003 zhroucení Office 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908003 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Máte sada Microsoft Visual Studio Tools for the Microsoft Office System verze 2003 řešení a obsahuje ovládací prvek WinForm. Programově zavření dokumentu aplikace Word 2003 nebo Microsoft Office Excel 2003 tabulky z ovládacího prvku WinForm. V tomto scénáři zhroutí Microsoft Office 2003. Toto chování nastane po instalaci aktualizace pro sadu Office 2003 (KB907417).

Poznámka: Tento problém také dochází, pokud jsou spuštěny původní vydanou verzi rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1 a jste nenainstalovali aktualizaci pro sadu Office 2003 (KB907417).

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu omezení výjimce .NET Framework zpracování domén aplikace uvolněn ve spravované řešení Office 2003.

Poznámka: Tento problém se týká pouze Visual Studio Tools pro Office verze 2003 řešení systému. Bez Visual Studio 2003 nástroje pro systém Office spravované řešení nejsou ovlivněny tento problém protože domény aplikace nejsou uvolněna při uzavření dokumentu nebo tabulky.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, doporučujeme použít kód zavře dokumentu Office nebo tabulku z WinForm ovládacího prvku v aplikaci Visual Studio Tools pro řešení sady Office verze 2003.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o Visual Studio Tools pro systém Office verze 2003 na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/vstudio/aa718673.aspx

Vlastnosti

ID článku: 908003 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2007 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio Tools for the Microsoft Office System version 2003
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbprogramming kbbug kbqfe kbprb KB908003 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:908003

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com