Zařízení Memory Stick vyměnitelná média nelze formátovat pomocí systému souborů FAT32 v počítači se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 906472 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V počítači se systémem Windows XP nelze formátovat pomocí systému souborů FAT32, protože neexistuje žádná možnost pro FAT32 v dialogovém okně Formát místní Disk Memory Stick vyměnitelné paměťové zařízení. Je k dispozici pouze možnost v seznamu v dialogovém okně Formát místní disksystém souborůFAT.

Navíc nelze formátovat Memory Stick Pro velkokapacitní zařízení, která je větší než 2 gigabajty (GB) vůbec protože neexistuje možnost pro systém souborů FAT32 a protože systém souborů FAT nepodporuje zařízení úložiště, které jsou větší než 2 GB.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte opravu hotfix popsanou v tomto článku. Tato oprava hotfix přidá možnost Memory Stick formátovat pomocí systému souborů FAT32.

Poznámka: Systém souborů FAT32 není podporován ve všech digitálních fotoaparátů a jiných elektronických zařízení. Proto před Memory Stick formátovat pomocí systému souborů FAT32, ověřte systém souborů FAT32 je podporován zařízení, které chcete použít Memory Stick. Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
898456Zařízení vyměnitelných médií je rozpoznán již po je přeformátován v systému Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Dmdlgs.dll2600.3160.503.0285,18421. 6. 200711: 45X86SP2SP2QFE
Format.com5.1.2600.316029,69620. 6. 200714: 08Nelze použítSP2SP2QFE
Shell32.dll6.0.2900.31608,458,75221. 6. 200711: 45X86SP2SP2QFE
Xpsp3res.dll5.1.2600.3158350,72019. 6. 200707: 24X86SP2SP2QFE

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 906472 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbbug kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB906472 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:906472

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com