Nástroj Gpresult.exe přestane reagovat nebo zobrazí nesprávné výsledky při spuštění nástroje Gpresult.exe společně s "/ v"nebo"/ z" přepnout na počítači se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 906450 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění nástroje příkazového řádku společně s /v nebo /z přepnout Gpresult.exe v počítači se systémem Microsoft Windows XP můžete zaznamenat jeden nebo více následujících příznaků:
 • Nástroj Gpresult.exe přestane odpovídat a dochází k chybě narušení přístupu.
 • Nástroj Gpresult.exe zobrazí nesprávné výsledky.
Poznámka: K tomuto problému dochází pouze v případě, že data mají být zobrazeny obsahuje znak "%".

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nástroj Gpresult.exe nezpracovává správně znak "%".

Data zobrazený obsahuje znak %", nástroj Gpresult.exe předává řetězce cesty funkce printf(). Funkce printf() prohledá cesty řetězců pro nahrazení řetězce například "%s" Funkce printf() se potom pokusí provést náhradu znaku pomocí náhodná data.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Další informace o získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Aby bylo možné nainstalovat tuto opravu hotfix, musí být v počítači nainstalovaná aktualizace Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Gprslt.exe5.1.2600.2781120,83221. 10. 200501: 48X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte Microsoft Windows Server 2003 verze nástroje Gpresult.exe.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 906450 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1a na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbtshoot kbprb kbhotfixserver kbqfe KB906450 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:906450

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com