Oprava: Událost onbeforeunload neočekávaně dochází při zobrazení webové stránky v aplikaci Internet Explorer 6 počítače, ve kterém je nainstalována aktualizace Windows XP Service Pack 2 nebo Windows Server 2003 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 905498 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Nezapomeňte registr před úpravami je nutné zálohovat. Ujistěte se, že jste jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při zobrazení webové stránky v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 do počítače, kde je nainstalován Microsoft Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) nebo Microsoft Windows Server 2003 s aktualizací Service Pack 1 (SP1), dojde k neočekávanému událost onbeforeunload.

K tomuto problému dochází, pokud na webové stránce datových proudů souboru, který má "content-disposition: příloha" záhlaví do prvku IFRAME.

Řešení

Systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Informace o registru
Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Musíte vytvořit podklíč registru nebo změnit podklíče registru, chcete-li povolit tuto opravu hotfix. Chcete-li to provést, postupujte takto.

Poznámka: Byla vydána tato oprava hotfix společně s aktualizace zabezpečení 896688. Pokud je nainstalována aktualizace zabezpečení 896688, nemáte vytvořit podklíč registru povolit tuto opravu hotfix.
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a pak klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl
 3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a klepněte na klíč.
 4. Typ FEATURE_NO_ONBEFOREUNLOAD_EVENT_KB905498 a stiskněte klávesu ENTER.
 5. Klepněte na tlačítko FEATURE_NO_ONBEFOREUNLOAD_EVENT_KB905498.
 6. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 7. Zadejte iexplore.exe a stiskněte klávesu ENTER.
 8. Klepněte na tlačítko iexplore.exe.
 9. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz změnit.
 10. Zadejte 00000001 a potom klepněte na tlačítko OK.
 11. Ukončení editoru registru.
Informace o souboru
Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SP
Mshtml.dll6.0.2900.27393,016,70416. Srpna 200502: 21x 86AKTUALIZACE SP2
Shdocvw.dll6.0.2900.27391,494,01616. Srpna 200502: 21x 86AKTUALIZACE SP2

Windows Server 2003

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows Server 2003. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
889100Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows Server 2003

Informace o opravě hotfix

Informace o souboru
Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SP
Mshtml.dll6.0.3790.26773,152,38407. Duben 200603: 54x 86SP1
Shdocvw.dll6.0.3790.26791,513,47211. Duben 200608: 01x 86SP1

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pomocí onunload události. Další informace o použití onunload událostí naleznete na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms536973.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Internet Explorer 6 pro systém Windows XP Service Pack 2 a Windows Server 2003 Service Pack 1. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows Server 2003 Service Pack 2.

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 905498 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 5.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver KB905498 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:905498

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com