Konfigurace brány firewall organizace Exchange ActiveSync Direct Push technologie

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 905013 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Po instalaci aktualizace Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2), je v protokolu událostí aplikace zaznamenána upozorňovací události, která je podobná následující:

Typ události: upozornění
Zdroj události: Server ActiveSync
Kategorie události: žádný
ID události: 3033
Datum:
Čas:
Uživatel:
Počítač:
Název_počítače
Popis:
Průměr poslední intervalů [200] prezenční signál používaný klienty je menší než nebo rovna [9]. Přesvědčte se, zda konfigurace brány firewall je nastavena správně pracovat s aplikací Exchange ActiveSync a technologie direct push. Konkrétně se ujistěte, že brána firewall je nakonfigurována tak, aby požadavky na funkce Exchange ActiveSync nevyprší dříve, než budou mít příležitost ke zpracování.
Další informace o konfiguraci nastavení brány firewall, při použití funkce Exchange ActiveSync naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 905013, "Enterprise Firewall konfigurace pro Exchange ActiveSync přímé technologie Push" (http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=3052&kbid=905013).

K tomuto problému může dojít, pokud nebyl nakonfigurován brány firewall umožníte požadavky HTTP (S) live delší než interval minimální prezenčního signálu, který je nakonfigurován na serveru se systémem Exchange Server 2003 SP2. Výchozí interval minimální prezenčního signálu, kdy Exchange server aktivaci této události je devět minut.

Další informace

Chcete-li tento problém vyřešit, upravte hodnoty časového limitu brány firewall pro protokol HTTP (S) připojení k serveru Exchange větší než výchozí časový limit osm minut.

Poznámka: Toto připojení není odkazující na Časový limit připojení pole, které je v modulu snap-in konzoly MMC služby IIS. Můžete také změňte interval prezenčního signálu minimální. Doporučujeme, aby minimálně 15 minut pro optimální funkci Exchange technologie Direct Push vždy nahoru od začátku (AUTD) nastavit hodnotu časového limitu brány firewall.

Interval prezenčního signálu je kolik času počítající mobilní zařízení má uplynout mezi testovacími pakety na server z mobilního zařízení. Relace mezi serverem a mobilní zařízení končí, pokud platí jedna z následujících podmínek:
 • Žádné e-mailové zprávy jsou doručeny do poštovní schránky k inicializaci oznámení.
 • Dříve, než uplyne interval prezenčního signálu není žádná odpověď ze serveru.
Exchange technologie Direct Push používá tento interval prezenčního signálu, tak, aby server a mobilní zařízení můžete zachovat připojení. Relace je tedy otevřít server slouží k upozornění na mobilní zařízení při doručení e-mailové zprávy.

Exchange Server 2003 udržuje posuvné okno poslední prezenční intervalů, které jsou dodávány mobilní klienti serveru. Výchozí hodnota pro toto posuvné okno je 200 intervalu prezenčního signálu. Tuto hodnotu lze konfigurovat
HbiSampleSize
klíč registru. Nelze však očekávat, že výchozí hodnota bude někdy třeba upravit. Naleznete v tabulce v této části na hodnoty
HbiSampleSize
klíč registru.

V protokolu událostí je zaznamenána událost, pokud platí následující podmínky boththe:
 • Průměr intervalu prezenčního signálu v tomto okně posuvné je menší než nebo rovno varovné prahové hodnoty.
 • Existují HbiSampleSize vzorků.
Výstražná prahová hodnota výchozí je 540 sekund (9 minut). Však můžete nakonfigurovat varovné prahové hodnoty v
HbiAlertThreshold
klíč registru. Naleznete v tabulce v této části na hodnoty
HbiAlertThreshold
klíč registru.Události budou protokolovány více než jednou za hodinu. Nelze očekávat, že výchozí hodnota bude někdy třeba upravit.

Doporučujeme zvýšit hodnoty časového limitu brány firewall pro požadavky HTTP (S) do virtuálního adresáře Exchange Server Microsoft-Server-ActiveSync bohatší a "vždy up k datu" zážitek. Metoda používaná ke zvýšení hodnoty časového limitu firewall závisí na produkt brány firewall, které používáte. Naleznete v dokumentaci k bráně firewall informace na o zvýšení hodnoty časového limitu brány firewall.

Konfigurace serveru Microsoft Internet Security and Acceleration Server (ISA) hodnoty časového limitu nečinné relace 2004 pro Exchange technologie Direct Push

 1. Ve stromu konzoly Správa serveru ISA, klepněte na tlačítko Zásady brány firewall.
 2. V Panel nástrojů karta, klepněte na tlačítko Objekty sítě.
 3. Rozbalit Web Listeners uzel a pak zobrazit vlastnosti použitelný Web Listener.
 4. Klepněte Předvolby a potom na kartu Upřesnit.
 5. Změnit Časový limit připojení Výchozí 120 sekund (2 minuty) 1800 sekund (30 minut).
 6. Klepněte na tlačítko OK Tyto změny potvrdit dvakrát.
 7. Klepněte na tlačítko Použít.
Následující tabulka obsahuje hodnoty, které lze upravovat, protože se týkají intervalu prezenčního signálu. Tyto hodnoty registru nejsou k dispozici v nové instalaci Exchange Server 2003 SP2. Server vrátí do výchozí pevně Pokud tyto hodnoty registru chybí. Správce musí ručně vytvořit tyto hodnoty registru, pokud uživatel chce nastavit hodnoty. Tyto hodnoty lze nastavit v následujícím klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MasSync\Parameters
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
NázevTyp datHodnotyVýchozíPopis
MinHeartbeatIntervalDWORD1 - MaxHearbeatInterval60 sekundInterval minimální prezenčního signálu
MaxHeartbeatIntervalDWORDMinHeartbeatInterval-35402 700 sekund (45 minut)Interval maximální prezenčního signálu
HbiSampleSizeDWORD1 nebo vyšší200 vzorkůVelikost vzorku intervalu prezenčního signálu
HbiAlertThresholdDWORD1 nebo vyšší480 sekundVýstražná prahová hodnota intervalu prezenčního signálu
Poznámky
 • V této tabulce hodnota "1 - MaxHearbeatInterval" označuje libovolnou hodnotu mezi 1 a hodnotu MaxHearbeatInterval. Také hodnota "minheartbeatinterval 3540" označuje libovolnou hodnotu mezi hodnotou MinHeartbeatInterval a 3540.
 • Pokud některý z těchto hodnot je nastaven v registru a zadaná hodnota mimo uvedené hodnoty parametru, bude obnoveno výchozí nastavení Inicializace funkce Exchange ActiveSync. Navíc je do protokolu událostí aplikace zaznamenána událost. Však není zaznamenána událost v protokolu událostí aplikace v případě, že hodnota je nastavena na nulu. Hodnota nastavena na nulu, je chování, jako by byly hodnoty nepřítomen. Jinými slovy je použit výchozí pevně.
 • Funkce Exchange ActiveSync načítá tyto hodnoty jednou při spuštění. Proto pokud správce rozhodne změnit hodnoty, Správa služby IIS restartování změny se projeví.
V prodejní verzi serveru Exchange 2007 byly přesunuty do souboru web.config synchronizace nastavení registru.

Verze serveru Exchange 2007
 1. V programu Poznámkový blok otevřete soubor web.config synchronizace na serveru pro přístup klienta. Výchozí umístění je pod \Program Files\Microsoft\Exchange Server\ClientAccess\Sync.
 2. Hledání a podle potřeby upravte následující hodnoty:
  <add key="MinHeartbeatInterval" value="60"></add> <add key="MaxHeartbeatInterval" value="3540"></add>

Vlastnosti

ID článku: 905013 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbexchmobility kbmt KB905013 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:905013

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com