Po instalaci kumulativní aktualizace 1 pro systém Windows 2000 Service Pack 4 se v programu Průzkumník Windows objeví další písmeno systémové jednotky (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 904564 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po použití Windows 2000 Update Rollup 1 pro aktualizaci Service Pack 4 (SP4) se zobrazí v Průzkumníku písmeno další systémové jednotky.

Poznámka: Toto písmeno jednotky další je také známá jako Opuštěné písmeno jednotky.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny provedené v souboru Mountmgr.sys při použití Windows 2000 Update Rollup 1 pro SP4. Opravy hotfix popsané v následujících Microsoft Knowledge Base článek je součástí této kumulativní:
832097Po odebrání správce Dell OpenManage Array Manager jsou písmena jednotek opětovně přiřazena (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Tato oprava hotfix pomáhá zachovat nesekvenční písmena, které jsou přiřazeny svazky. V některých systémech však tuto opravu hotfix aktivuje problém popsaný v části "Příznaky".

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro balíček Hotfix Windows 2000 Service Pack 4 (SP4) verze 2. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
891861Souhrnná aktualizace 1 pro systém Windows 2000 SP4 a známé problémy

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Máte po použití této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  15-Aug-2005 17:40 5.0.2195.7063   30,160 Mountmgr.sys
  07-Aug-2005 13:43 5.0.2195.7061   21,264 Mountmgrverchk.dll 

Po použití této opravy hotfix

Po použití této opravy hotfix použít Windows kumulativní balíček. Pokud obdržíte chybu při použití této opravy hotfix, restartujte počítač.

Před instalací této opravy hotfix zkontrolujte, zda následující podklíče registru správné místní cesty systémové jednotky:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows 2000\Sp5\KB832097\Filelist\0
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows 2000\Sp5\KB832097\Filelist\7
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows 2000\Sp5\Update Rollup 1\Filelist\39
Pokud najít jiné písmeno jednotky z písmeno jednotky v proměnné prostředí SystemDrive procesu instalace neúspěšná. Pokud najít stejné písmeno jednotky je proces instalace úspěšná.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 904564 - Poslední aktualizace: 26. července 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
 • Microsoft Windows 2000 Server SP4
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB904564 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:904564

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com