Po publikování certifikátu ve službě Active Directory v počítači se systémem Windows XP ukládat prázdný certifikát obnovení může ponechat certifikát Active Directory

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903930 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokoušíte spravovat cyklus životnosti certifikátu certifikačního úřadu uživatele v počítači se systémem Microsoft Windows XP pomocí funkce automatického zápisu. Po publikování certifikátu v adresáři služby Active Directory obnovení certifikátu může ponechat Active Directory prázdné úložiště certifikátů.

Příčina

K tomuto problému dochází při funkce automatického zápisu odebere starý certifikát ze služby Active Directory bez publikování nový certifikát. K tomuto problému dochází při obnovení certifikátu některé určitých okolnostech.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Windows XP Service Pack 1 (SP1) nebo Windows XP Service Pack 2 (SP2) nainstalovány před instalací této opravy hotfix musí mít.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Windows XP s aktualizací Service Pack 1
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Pautoenr.dll5.1.2600.172258 88029. Července 200521: 03X86
Windows XP s aktualizací Service Pack 2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Pautoenr.dll5.1.2600.272862,97629. Července 200520: 55X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, načíst certifikát z certifikačního úřadu (CÚ) a publikovat certifikát v adresáři Active Directory.

Další informace o načtení certifikátu z ÚŘADU Microsoft systému Windows Server 2003 naleznete na následujícím webu:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/448dc9ee-eec5-4229-a6e5-64653bc4e1531033.mspx
Další informace o načtení certifikátu od CÚ Microsoft Windows 2000 naleznete na následujícím webu:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/71284504-7cf5-4a8e-bc76-b138e64de7d81033.mspx
Další informace o publikování certifikátu ve službě Active Directory v počítači se systémem Windows Server 2003 navštivte následující weby:
http://technet2.microsoft.com/WindowsServer/en/library/c25f57b0-5459-4c17-bb3f-2f657bd23f781033.mspx?mfr=true
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/051bbb3a-a5f4-46ef-827d-4b68ee0610b61033.mspx
Další informace o publikování certifikátu ve službě Active Directory v počítači se systémem Windows 2000 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windows/windows2000/en/advanced/help/sag_CSprocsPol_PubAD.htm

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o automatický zápis certifikátů v systému Windows XP naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb456981.aspx
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 903930 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB903930 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903930

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com