Chybová zpráva při odhlášení uživatele z počítače systémem Windows XP v doméně, která je nakonfigurována pro cestovní profily uživatelů: Neúspěšný adresář vytvořit. Chyba 3 "

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903895 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při odhlášení uživatele z počítače klienta se systémem Windows XP Windows XP může není úspěšně uložit cestovní profil uživatele. Navíc uživatel může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Vytvoření adresáře se nezdařilo. Chyba 3
Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • V prostředí služby Active Directory adresářové služby domény konfigurovat uživatelé v doméně použití cestovních profilů uživatele.
  • Zakážete nastavení zásad zjišťovat pomalé síťové připojení pro cestovní profily uživatelů.
K tomuto problému dochází, pokud zjistí BEZE připojení mezi počítačem klienta a serveru ukládá cestovní profil uživatele je pomalé síťové připojení.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít opravu hotfix, jednu z následujících aktualizací service Pack musí být nainstalována v klientském počítači:
  • Windows XP Service Pack 1 (SP1)
  • Windows XP Service Pack 2 (SP2)

Požadavek na restartování

Máte po použití této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Použití oprav hotfix v tomto balíčku nevyžaduje žádné úpravy registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP s SP1 x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Userenv.dll5.1.2600.1757684,03208. Října 200501: 33X86
Windows XP s aktualizací SP2, verze platformy x86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Userenv.dll5.1.2600.2772724,48008. Října 200501: 25X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o pomalé síťové připojení v počítači se systémem Windows 2000 naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc975877.aspx
Další informace o konfiguraci nastavení zásad pro cestovní profily uživatelů v počítači se systémem Windows Server 2003 naleznete na následujícím webu:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/9fa19668-626c-463e-9812-fa46e85c787b1033.mspx?mfr=true
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 903895 - Poslední aktualizace: 11. září 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB903895 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903895

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com