Služba Windows Update nebo Microsoft Update nabízí aktualizace produktů, které nejsou nainstalované v počítači (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 902992 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Služba Windows Update nebo Microsoft Update nabízí aktualizace produktů, které nejsou nainstalované v počítači (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud Windows Update nebo Microsoft Update rozpoznat systémové soubory, které jsou v počítači a, které může mají být aktualizovány. Windows Update a Microsoft Update nabízejí aktualizace pouze při splnění podmínek použitelnost v místním počítači. Odinstalované program může mít však levé závislé systémové soubory v počítači. Proto Windows Update nebo Microsoft Update rozpoznat systémové soubory, které jsou v počítači a, které může mají být aktualizovány. K tomuto chování dochází, přestože program není nainstalován.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte příslušnou metodu.

Microsoft Update nabízí aktualizace pro programy Office nejsou nainstalovány

Další informace o tom, co dělat, pokud Microsoft Update nabízí aktualizace pro programy Office nejsou nainstalovány klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
830335Web Office Update nabízí aktualizace pro nenainstalované aplikace sady Office (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Windows Update a Microsoft Update nabízejí aktualizace pro programy, které nejsou nainstalovány

Tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci. Potom skrýt aktualizaci, takže není aktualizace znovu zobrazena. Skrýt aktualizaci, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy a klepněte na příkaz Windows Update nebo Microsoft Update.
  2. Klepněte na tlačítko Vlastní.
  3. Klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka vedle aktualizace, které chcete skrýt je.
  4. Rozbalte aktualizace, které chcete skrýt a potom zrušte zaškrtnutí políčka Nezobrazovat aktualizace znovu.
  5. Klepněte na tlačítko Zkontrolovat a instalovat aktualizace.

Vlastnosti

ID článku: 902992 - Poslední aktualizace: 7. září 2005 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Update
  • Microsoft Windows Update
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kbwindowsupdatev6 KB902992 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:902992

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com