OPRAVA: Některým přenosným zařízením může trvat 30 sekund nebo déle, než začnou přehrávat obsah odběru chráněného technologií DRM služby Windows Media, která používá zřetězené licence

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 902344 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Některým přenosným zařízením trvá zahájení přehrávání obsahu 30 sekund nebo déle, pokud musejí sestavit seznam úložiště licencí. Tyto potíže obvykle nastanou, pokud přehráváte obsah obsahu chráněného technologií DRM (Digital Rights Management) služby Microsoft Windows Media, která používá zřetězené licence.

Příčina

Potíže nastávají, protože počítač do přenosného zařízení nesprávně odesílá duplicitní kořenové licence. Tím se zpozdí zahájení přehrávání, protože přenosné zařízení musí provést výčet duplicitních kořenových licencí.

Pokud již v přenosném zařízení kořenová licence existuje, měl by počítač odeslat pouze aktualizovanou listovou licenci.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix bude pravděpodobně dále testována. Pokud vás tedy uvedené potíže příliš neobtěžují, doporučujeme, abyste počkali na další verzi, která bude tuto opravu obsahovat.

Potřebujete-li tento problém odstranit okamžitě, obraťte se na služby odborné pomoci PSS (Product Support Services) společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služby odborné pomoci PSS společnosti Microsoft a informace o cenách za poskytnutí podpory získáte na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech nemusejí být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány, potvrdí-li pracovník služeb odborné pomoci společnosti Microsoft, že vaše potíže vyřeší konkrétní aktualizace. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu, musíte nejprve nainstalovat aktualizaci popsanou v článku 891122 znalostní báze Microsoft Knowledge Base. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
891122Aktualizace pro programy určené k přehrávání s povolenou správou práv k digitálním médiím ve službě Windows Media

Informace o souborech ke stažení

Ve službě Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Soubor ke stažení
Stáhněte balíček WindowsMedia10-KB902344-x86-INTL.exe.

Další informace o tom, jak stahovat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Společnost Microsoft zjišťovala viry v tomto souboru. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Soubor bude uložen na zabezpečených serverech, které chrání soubory před prováděním neoprávněných změn.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souboru jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
  Datum    Čas  Verze       Velikost Název souboru
  ----------------------------------------------------
  26. 6. 2005 17:13 10.0.0.3934 366 832 Msscp.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v jejích produktech, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Chcete-li tento problém odstranit, pravděpodobně budete muset přenosné zařízení naformátovat. Tím zajistíte, aby z něj byly odebrány všechny duplicitní licence.

Vlastnosti

ID článku: 902344 - Poslední aktualizace: 13. března 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Media Format 9.5 Software Development Kit
Klíčová slova: 
kbfix KB902344

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com