K dispozícii je aktualizácia pre systém Windows XP, ktorá rieši chyby programu Outlook Express 6.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 900930 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

V tomto článku je popísaná dostupnosť aktualizácie pre systém Windows XP (KB900930).

Inštaláciou tejto aktualizácie vyriešite rôzne chyby programu Microsoft Outlook Express 6.0 v systéme Microsoft Windows XP. Táto aktualizácia rieši chybu nesprávneho spracovania správ, ktoré v riadku predmetu e-mailu obsahujú slovo „begin“. Táto aktualizácia rieši tiež chybu, kvôli ktorej sa zobrazí predvolené konto diskusného servera, keď používatelia odpovedajú na sledované vlákna konverzácií z viacerých počítačov. Táto aktualizácia ďalej rieši dve chyby, kvôli ktorým program Outlook Express prestane reagovať.

RIESENIE

Informácie o aktualizácii

V stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft je k dispozícii nasledovný súbor:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Prevziať balík s aktualizáciou pre systém Windows XP
Dátum vydania: 24. jún 2005

Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov zo služieb online (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v dobe jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

Požiadavky

Na inštaláciu tejto aktualizácie je potrebné mať nainštalovaný balík Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Ďalšie informácie o možnostiach získania balíka Windows XP SP2 nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledovné číslo článku:
322389 Ako získať najnovší balík Windows XP Service Pack (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Informácie o reštarte

Po inštalácii tejto aktualizácii môže byť potrebné reštartovať počítač.

Informácie o nahradení aktualizácie

Túto aktualizáciu nenahrádza žiadna novšia aktualizácia.

Informácie o databáze Registry

Za účelom povolenia aktualizácie obsiahnutej v tomto balíku nie je potrebné vytvárať ani upravovať žiadne kľúče databázy Registry.

Informácie o súboroch aktualizácie

Táto aktualizácia obsahuje len súbory potrebné na opravu chýb uvedených v tomto článku. Táto aktualizácia nemusí obsahovať všetky súbory potrebné na úplnú aktualizáciu produktu na najnovšiu verziu.

Anglická verzia tejto aktualizácie má nasledovné (alebo novšie) atribúty súborov. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené vo formáte UTC (Coordinated Universal Time). Pri zobrazení informácií o súbore sa dátumy a čas prevedú na miestny čas. Rozdiel medzi miestnym časom a časom UTC nájdete na karte Časové pásmo v ovládacom paneli Dátum a čas.
  Dátum   Čas   Verzia   Veľkosť Názov súboru
  ----------------------------------------------------------
  5. máj 2005 21:24 6.0.2900.2670  679 424 Inetcomm.dll   
  5. máj 2005 21:24 6.0.2900.2670 1 311 744 Msoe.dll

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti „Vzťahuje sa na“.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné čísla článkov databázy Microsoft Knowledge Base:
898123 Program Outlook Express 6.0 prestane reagovať pri pokuse o prihlásenie k e-mailovému kontu (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
898124 Text v správe diskusnej skupiny alebo v e-mailovej správe sa v programe Outlook Express nesprávne interpretuje ako prázdna príloha (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
898122 Program Outlook Express 6.0 prestane reagovať alebo sa neočakávane ukončí a môže sa zobraziť chybové hlásenie, že program Microsoft Outlook Express zistil chybu a je potrebné ho ukončiť (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
898125 V programe Outlook Express 6.0 sa v hlavičke správy odpovede v postupnosti e-mailových správ zobrazí predvolený názov konta servera (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
Ďalšie informácie o štandardnej terminológii používanej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Vlastnosti

ID článku: 900930 - Posledná kontrola: 26. júla 2006 - Revízia: 4.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Kľúčové slová: 
kbbug kbfix kbqfe kbpubtypekc kbhotfixrollup kbwinxppresp3fix KB900930

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com