Bir Web klasöründeki 50000000 bayttan daha büyük olan bir dosyayı karşıdan yüklemeye çalıştığınızda, bir klasör kopyalama hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 900900 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Windows Vista Service Pack 1 (SP1) için destek 12 Temmuz 2011 tarihinde sona ermiştir. Windows için güvenlik güncelleştirmelerini almaya devam etmek için Windows Vista Service Pack 2 (SP2) çalıştırdığınızdan emin olun. Daha fazla bilgi için şu Microsoft web sayfasına bakın: Bazı Windows sürümleri için destek sona eriyor.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) üzerinde bir Web klasörü'nden 50000000 bayttan daha büyük olan bir dosyayı karşıdan yüklemeye çalıştığınızda-tabanlı bir bilgisayarda. Aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Kopyalanamıyor Dosya adı: Kaynak dosya veya diskten okuyamıyor
Not Bu hata iletisinde, Dosya adı dosya adı için bir yer tutucudur.

Bu sorun Windows XP Service Pack 1 (SP1) veya Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda oluşur-tabanlı bir bilgisayara güvenlik güncelleştirmesi yüklü 896426 (MS05-028) sahip.

Windows 7 Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:

Klasör Kopyala
Beklenmeyen bir hata klasörüne kopyalamasını engelliyor. Bu hatayı almaya devam ederseniz, bu sorunla ilgili yardım aramak için hata kodu kullanabilirsiniz.
Hata 0x800700DF: Dosya boyutu izin verilen sınırı aşıyor ve kaydedilemiyor.
<file name=""></file>
İptal yeniden deneyin

Neden

Web üzerinde Dağıtılmış Yazma ve sürüm oluşturma (WebDAV) yönlendiricisi, Windows XP SP2'de kullanılmaya başlanan bir güvenlik değişikliği etkilediği için bu sorun oluşur. Bu güvenlik değişikliği izinsiz bir sunucunun bir istemci bilgisayarda bir hizmet reddi saldırısı zorlayamaz emin olur. 50000000 bayttan daha büyük boyutlu bir dosyayı karşıdan yüklemeye çalışırsanız, istemci bilgisayar bu yükleme bir hizmet reddi saldırısı yorumlar. Bu nedenle, yükleme işlemini durdurur.

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında

Bu sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz gidin "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzeltBu sorunu otomatik olarak düzeltmek için [NULL]'ı Fix it düğmesini veya bağlantısını. ' I çalıştırmak Dosya Yükleme iletişim kutusunu tıklatın ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin.


Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 55026
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Notlar
 • Fix it Sihirbazı izlediğinizde, karşıdan yüklemek istediğiniz dosya boyutundan daha büyük olan bir FileSizeLimitInBytes değer girmesi gerekir.
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Sorun olan bilgisayarda değilseniz Düzelt çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.Kendim düzeltmek istiyorum


Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı türü Regedit, sonra da Tamam' ı tıklatın.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WebClient\Parameters
 3. Sağdaki bölmede,FileSizeLimitInBytes değerini sağ tıklatın ve sonraDeğiştir' i tıklatın.

  Balıklama bölmesinde boş bir alanı sağ tıklatın, Yeni' yi tıklatın, DWORD değeri' ni tıklatınFileSizeLimitInBytes değeri göremiyorsanız, yazın FileSizeLimitInBytes, sonra daTamam' ı tıklatın.
 4. DWORD değerini Düzenle iletişim kutusunda toselect ondalık seçeneğini tıklatın. Valuedataaltında dosya boyutundan daha büyük bir değer yüklemek istiyorsanız yazın. Tamam' ı tıklatın.

  Not 50000000bytes dosya boyutu sınırı için varsayılan değerdir.
 5. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.
 • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize gönderin bir e-posta.

Özellikler

Makale numarası: 900900 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB900900 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 900900

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com