Zobrazí priečinok kopírovať chybové hlásenie pri pokuse stiahnuť súbor, ktorý je väčší ako 50000000 bajtov z priečinka Web

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 900900 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Podpora pre Windows Vista Service Pack 1 (SP1) končí júl 12, 2011. Aby naďalej prijímať aktualizácie zabezpečenia pre systém Windows, uistite sa, že používate systém Windows Vista s balíkom Service Pack 2 (SP2). Ďalšie informácie nájdete na tejto webovej stránke spoločnosti Microsoft: Podpora sa končí pre niektoré verzie systému Windows.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pokúsite prevziať súbor, ktorý je väčší ako 50000000 bajtov z vo webovom priečinku na Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2)-založené počítača. Môže sa zobraziť chybové hlásenie podobné nasledovnému:
Nemôžete kopírovať Názov súboru: Nemožno čítať zo zdrojového súboru alebo disku
Poznámka V tomto chybovom hlásení, názov súboru je zástupný symbol pre meno súboru.

Tento problém sa vyskytuje aj na počítači so systémom Windows Vista alebo Windows XP Service Pack 1 (SP1)-založené počítača, ktorý má security update 896426 (MS05-028) nainštalované.

V tomto scenári na Windows 7, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:

Skopírujte priečinok
Neočakávaná chyba je udržať si kopírovanie priečinka. Ak sa zobrazí toto chybové hlásenie, môžete použiť kód chyby hľadať pomoc s týmto problémom.
Chyba 0x800700DF: Veľkosť súboru prekračuje povolené a nemožno uložiť.
<file name=""></file>
Skúste znova zrušiť

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože zmena zabezpečenia, ktorý bol zavedený v systéme Windows XP SP2 ovplyvňuje Web Distributed Authoring and Versioning (WebDAV) Presmerovač. Túto zmenu zabezpečenia zabezpečuje, že neoprávnený server nemôže donútiť klientsky počítač do denial of service útoku. Ak sa pokúsite prevziať súbor, ktorý je väčší ako 50000000 bajtov, klientsky počítač interpretuje tento súbor na prevzatie ako denial of service útoku. Preto sa zastaví proces preberania.

Riešenie

Dôležité Táto sekcia, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu registry v systéme Windows

Mať nás pre vás opraviť tento problém, prejdite na "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomocAk chcete tento problém vyriešiť automaticky, kliknite Spravit tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Súbor na stiahnutie dialógové okno a postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Tohto problému
Microsoft spravit 55026
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
 • Keď ste nasledovať sprievodcu opraviť , potrebujete zadať hodnotu FileSizeLimitInBytes , ktorá je väčšia ako veľkosť súboru, ktorý chcete stiahnuť.
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite do "Opravil sa problém?"sekcii.Chcem si to opraviť sám


Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typ regedit, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Vyhľadajte a potom kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WebClient\Parameters
 3. Na pravej table kliknite pravým tlačidlom myšiFileSizeLimitInBytes hodnotu, a potom kliknite naUpraviť.

  Ak nevidíteFileSizeLimitInBytes hodnotu, kliknite pravým tlačidlom myši na prázdne miesto v práve table, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Hodnota DWORD, typ FileSizeLimitInBytes, a potom kliknite na tlačidlook.
 4. V Upravte hodnotu DWORD rámček, kliknite na Vyberte Desatinné možnosť. V skupinovom rámčeku Hodnota údaje, zadajte hodnotu, ktorá je väčšia ako veľkosť súboru, ktorý ste chcete stiahnuť. Kliknite na tlačidlo ok.

  Poznámka Predvolená hodnota limitu ve?kosti súboru je 50 000 000 bajtov.
 5. Zatvorte Editor databázy Registry. Reštartujte počítač.

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nepodarilo vyriešiť, môžete kontaktovať podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite email.

Vlastnosti

ID článku: 900900 - Posledná kontrola: 10. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Kľúčové slová: 
kbprb kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB900900 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 900900

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com