"Stop kod błędu 0x00000023 FAT_FILE_SYSTEM" gdy nagle usunięciu urządzenia magazynującego z komputera, na którym jest uruchomiony system Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 900626 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Komputer z systemem Microsoft Windows XP może przestać odpowiadać, gdy nagle usunięcia urządzenia magazynującego. Na przykład komputer może przestać odpowiadać, jeśli karta Secure Digital zostanie nagle usunięty z czytnik kart USB. Po wystąpieniu tego problemu, może zostać wyświetlony komunikat o błędzie zatrzymania podobny do następującego:
STOP 0X00000023 FAT_FILE_SYSTEM (Parametr1, Parametr2, Parametr3, Parametr4)

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu błędu w sterowniku FastFat.sys.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. W tej sekcji nie pojawiają się, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć system Windows XP Service Pack 1 lub zainstalowany dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Musisz ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje dotyczące rejestru

Nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
System Windows XP Z dodatkiem SP2, wersje 32-bitowe
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
FASTFAT.sys5.1.2600.2719143,61614-Lip-200500: 25x 86
System Windows XP Z dodatkiem SP1, wersje 32-bitowe
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
FASTFAT.sys5.1.2600.1717145,40814-Lip-200500: 30x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Więcej informacji

Jeśli usuniesz nagle urządzenie magazynujące, system operacyjny nie jest powiadamiany. W związku z tym system operacyjny nie upewnij się, dane transakcji są kompletne, przed usunięciem urządzenia.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących podobnego problemu w systemie Microsoft Windows Server 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
899327Po usunięciu kabla USB stacji dyskietek komputera z systemem Windows Server 2003 może zostać wyświetlony komunikat o błędzie "Stop 0x00000023"
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 900626 - Ostatnia weryfikacja: 13 stycznia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbexpertisebeginner kbfix kbqfe kbhotfixserver kbmt KB900626 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:900626

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com