Zvuk a video nejsou synchronizovány správně v případě, že volání do počítače pomocí zvuku a videa v programu Windows Messenger

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 900466 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud při volání do počítače pomocí zvuku a videa v programu Microsoft Windows Messenger, zvuk a video není synchronizováno správně. Zvuk může například dorazí jednu sekundu po příchodu video. Navíc zvukové měřiče úrovně znamená, že existuje úroveň zvuku před skutečně slyšet zvuk.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému v systému Windows Messenger. Tento problém neznamená, že došlo k potížím s hardwarem počítače.

Řešení

Tento problém byl vyřešen v novější verzi systému Windows Messenger 5.1. Další informace o tom, jak získat nejnovější verzi programu Windows Messenger 5.1, chcete-li tento problém vyřešit naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
899283Jak získat nejnovější verzi programu Windows Messenger 5.1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 900466 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Messenger 5.1
  • Microsoft Windows Messenger 5.0
  • Microsoft Windows Messenger 4.7
  • Microsoft Windows Messenger 4.6
  • Microsoft Windows Messenger 4.5
  • Microsoft Windows Messenger 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbtshoot KB900466 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:900466

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com