Seznam známých problémů, které mohou nastat při použití modelů krychle založené sestavy SQL Server 2005 Analysis Services v konfigurátoru sestav SQL Server 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 899825 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 382596 (SQLBUDT)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek uvádí známé problémy, které mohou nastat při použití sestavy založené na krychli modelů Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services v konfigurátoru sestav SQL Server 2005.

Další informace

Služba Analysis Services a Konfigurátor sestav jsou integrovány v SQL Server 2005. Generovat modely sestav, které jsou založeny na krychle služby pro analýzu a použít tyto modely sestav v konfigurátoru sestav. Může však dojít následující známé problémy:
  • Když vyberete model sestavy, která byla generována z krychle Analysis Services, musíte v konfigurátoru sestav vybrat perspektivy obsažené v modelu. Musíte vybrat není nejvyšší úrovně modelu samotného. Pokud sestavu obsahuje položky, které nejsou v rámci jednoho perspektivy, může dojít k chybě při pokusu o vykreslení sestavy.
  • Počet entit a vztahy entity navigační cesty jsou omezeny. Chování v konfigurátoru sestav je omezena na ekvivalentní Analysis Services navigaci z dimenze skupiny měr související a potom do druhého související dimenze. V budoucnu verze serveru SQL (uživatelské rozhraní bude omezit délku cesty navigace. V serveru SQL červen 2005 Community Technology Preview (CTP), ROZHRANÍ není omezit délku cesty navigace. Sestavy může tedy nezdaří, pokud cesta navigační přesahuje limit.
  • Relace nadřazený podřízený atribut nejsou viditelné v modelu.
  • Pořadí řazení je použito Analysis Services není zachován podle sestavy. Tento problém je zvláště znatelné atributů, čas, například atribut měsíc.

Odkazy

Další informace o vytvoření modelu založeny krychle Analysis Services naleznete v tématu „ Jak vytvořit model pomocí hlásného „ v SQL Server 2005 Books Online.

Další informace o SQL Server 2005 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/sql/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 899825 - Poslední aktualizace: 5. července 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition Community Technology Preview
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition Community Technology Preview
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition Community Technology Preview
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition Community Technology Preview
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB899825 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:899825

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com