Pro systém Windows Server 2003 SP1 a pro 64bitová vydání systému Windows XP je k dispozici aktualizace Instalační služby systému Windows verze 3.1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898715 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Instalační služba systému Microsoft Windows verze 3.1 byla zahrnuta do aktualizace Microsoft Windows Server 2003 (SP1). Článek popisuje, jak získat aktualizaci Instalační služby systému Windows pro 32bitová a 64bitová vydání systému Windows Server 2003 SP1 a pro 64bitová vydání systému Windows XP. Tuto aktualizaci je možné použít u systémů založených na procesoru IA-64 i u systémů založených na procesoru x64.

Další informace

Soubor GDR (General Distribution Release) Instalační služby systému Windows verze 3.1 řeší problém popsaný v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
898628 Instalační služba systému Windows po upgradu na verzi 3.1 při bezobslužné instalaci selže
Před vydáním verze 3.1 Instalační služby systému Windows nebylo možné z balíčku během bezobslužné instalace nainstalovat vyšší verzi souboru chráněného funkcí Ochrana souborů systému Windows. Instalace však pokračovala a bylo oznámeno její úspěšné dokončení.

S vydáním verze 3.1 Instalační služby systému Windows se toto chování změnilo. Ve verzi 3.1 se bezobslužná instalace nezdaří, a pokud přitom nelze nainstalovat soubor chráněný funkcí Ochrana souborů systému Windows, dojde k vrácení změn provedených během instalace zpět.

Ochrana souborů systému Windows brání aplikacím, aby přepsaly systémové soubory. Instalační služba systému Windows nemůže přepsat soubory chráněné funkcí Ochrana souborů systému Windows. Chcete-li tento problém vyřešit, získejte aktualizaci GDR Instalační služby systému Windows verze 3.1.

Doporučujeme získat tuto aktualizaci pomocí systému Windows Update.

Pokud není daný počítač připojen k Internetu, můžete aktualizaci stáhnout jinam a do tohoto počítače ji nainstalovat ručně.

Ve službě Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček 898715
Další informace o tom, jak stahovat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory odborné pomoci společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Tento soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Po publikování je soubor uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 898715 - Poslední aktualizace: 31. března 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Installer 3.1
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Version 2003
  • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Version 2002
  • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium) 2003
  • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver atdownload kbinfo KB898715

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com