תיקון: תצוגת הווידיאו ב-Windows Media Player 10 עלולה להופיע בצבעים מהופכים ולהיראות ירוקה

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 898549 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

ב-Microsoft Windows Media Player 10 מופעל זרם וידיאו בריבוי קצבי-סיביות. כאשר Microsoft Windows Media Player 10 'מדלל' את זרם הווידיאו על-ידי בחירת קצב-סיביות נמוך יותר, תצוגת הווידיאו שלו עלולה להופיע בצבעים מהופכים ולהיראות ירוקה.

סיבה

כאשר Microsoft Windows Media Player 10 'מדלל' את זרם הווידיאו על-ידי בחירת קצב-סיביות נמוך יותר, לעתים הוא 'נאלץ' לשנות את גודל תצוגת הווידיאו. כאשר הנגן משנה את גודל תצוגת הווידיאו, תבניות וידיאו מסוימות מתקבלות בגודל שלילי. הבעיה מתרחשת עקב כך שגדלים שליליים אינם מטופלים כראוי ברכיבים היסודיים של התבנית Microsoft Windows Media Format.

פתרון הבעיה

מידע על תיקונים חמים

תיקון חם נתמך זמין כעת מטעם Microsoft. אולם, תיקון חם זה מיועד אך ורק לתיקון הבעיה המתוארת במאמר זה. יש ליישמו אך ורק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. לכן, אם המערכת שלך אינה מושפעת באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין למהדורה הבאה הכוללת את התיקון.

תנאים מוקדמים

כדי להחיל תיקון חם זה, יש להתקין תחילה את העדכון המתואר במאמר 891122 מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base?. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
891122 עדכון עבור נגנים בעלי תכונת ניהול הזכויות הדיגיטלי (DRM) של Windows Media (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מידע על הורדת התיקון החם

הקובץ הבא עומד לרשותך להורדה במרכז ההורדות של Microsoft:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורדה
הורד את החבילה WindowsMedia10-KB898549-x86-ENU.exe כעת.
לקבלת מידע נוסף על אופן ההורדה של קבצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft מהשירותים המקוונים (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית)
חברת Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים.? חברת Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהייתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים מאובטחים המסייעים למנוע ביצוע של שינויים בלתי-מורשים בקובץ.

מידע על קובץ התיקון החם

הגרסה האנגלית של תיקון חם זה כוללת את תכונות הקובץ המופיעות בטבלה הבאה (או תכונות קובץ מאוחרות יותר). התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים אלה מוצגים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). בעת הצגת נתוני הקובץ, המערכת תמיר את השעה לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לזמן המקומי, השתמש בכרטיסייה אזור זמן בכלי 'תאריך ושעה' שבלוח הבקרה.
  תאריך      שעה  גירסה    גודל    שם קובץ
  ----------------------------------------------------------
  26 באפריל 2005 11:59 10.0.0.3921 2,370,296 Wmvcore.dll

סטטוס

חברת Microsoft אישרה כי מדובר בבאג במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח התקני המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 898549 - Last Review: יום חמישי 17 אוגוסט 2006 - Revision: 3.1
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Media Player 10
מילות מפתח 
kbfix kbqfe kbhotfixserver KB898549

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com