Oprava: Aplikace Internet Explorer 6 může neočekávaně ukončit při pokusu o použití ověřování algoritmem digest proxy připojit k zabezpečeným webům (HTTPS)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898073 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o připojení k webovým serverům zabezpečeného (HTTPS) pomocí ověřování algoritmem digest proxy aplikace Internet Explorer 6 může neočekávaně ukončit. K tomuto problému dochází, Internet Explorer připojuje k zabezpečeným webům pomocí aplikace Windows Internet (WinINet) API společně s proxy ověřování algoritmem digest.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože soubor Wininet.dll nesprávně zpracovává kódy chyb HTTP 407 dojít během ověřování algoritmem digest proxy.

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Internet Explorer 7. Získání Internet Explorer 7 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/default.mspx

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Server 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
889100Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Server 2003

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, použít opravu hotfix popsanou v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
931299Oprava: Aplikace Internet Explorer 6 může neočekávaně ukončit při pokusu o použití ověřování algoritmem digest proxy připojit k zabezpečeným webům (HTTPS)

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nepoužívejte protokol HTTPS. Navíc můžete použít metodu ověřování jiný server proxy, jako například NTLM nebo Kerberos.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Internet Explorer 6. Tento problém byl poprvé opraven v Windows Server 2003 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 898073 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Service Pack 1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwinserv2003sp2fix kbie600fix kbwinxpsp3fix kbwinserv2003presp1fix kbie600sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbie600presp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc KB898073 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898073

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com