Může být do protokolu událostí aplikace v systému Windows XP zaznamenána událost s ID 1085

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 898062 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při zobrazení protokolu událostí aplikace na počítači se systémem Microsoft Windows XP, může se zobrazit následující událost:
Zdroj: Userenv, ID 1085
Provedení rozšíření na straně klienta Zásady skupiny zabezpečení protokolu IP se nezdařilo. Prosím vyhledejte případné chyby dříve vykazován rozšíření.
Tato událost je protokolována, přestože nedošlo k žádné vážné chybě.

Příčina

K těmto potížím dochází, pokud identifikátor zabezpečení (SID) ve skupině s omezeným přístupem nemohou být mapován do názvu.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.

Windows XP x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Scecli.dll5.1.2600.1672169,47222. Dubna 200521: 29x 86SP1SP1QFE
Scecli.dll5.1.2600.2661181,24822. Dubna 200521: 16x 86AKTUALIZACE SP2SP2QFE
Windows XP x 64
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Scecli.dll5.1.2600.1672495,10422. Dubna 200522: 24IA-64SP1SP1QFE
Wscecli.dll5.1.2600.1672169,47222. Dubna 200522: 29x 86SP1WOW

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o tomto problému získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
823608V protokolu událostí aplikace se zobrazí událost ID 1091 a 1085 ID událostí
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Technická podpora pro-verze x 64 systému Microsoft Windows

Výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc pro-verze x 64 systému Windows. Výrobce hardwaru poskytuje podporu proto, verze x 64 systému Windows byla součástí hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows pomocí jedinečných součástí. Jedinečné komponenty mohou zahrnovat určité ovladače zařízení, nebo může zahrnovat volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru. Společnost Microsoft bude přiměřeně nápomocna v případě potřebujete technickou pomoc s verzí x 64 systému Windows. Pravděpodobně však přímo od výrobce. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval na hardware.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému-verze x 64 systému Microsoft Windows Server 2003 navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 898062 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbexpertisebeginner kberrmsg kbhotfixserver KB898062 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:898062

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com