Jak zcela odebrat Small Business Accounting a Microsoft SQL Server Desktop Engine

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897877 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o tom, jak zálohovat obnovit a upravit registr, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje úplně odebrat Microsoft Office Small Business Accounting a Microsoft SQL Server Desktop Engine (MSDE).

Další informace

Odebrat Small Business Accounting a MSDE, postupujte takto.

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Vytvořit zálohu vaší společnosti a uložit zálohu do umístění mimo složky Small Business Accounting.
 2. Ukončete všechny programy.
 3. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK spusťte nástroj Přidat nebo odebrat programy.
 4. Vyberte Microsoft Office Small Business Accounting 2006 a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
 5. Vyberte Microsoft_SQL_Server Desktop Engine (MICROSOFTSMLBIZ) a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
 6. Vyhledejte složku C:\Program Files a pokuste se vyhledat složku Microsoft Small Business. Obvykle tato složka neexistuje po odebrání programu v kroku 4. Však Pokud složka stále existuje, klepněte pravým tlačítkem myši na složku a potom klepněte na tlačítko Odstranit.
 7. Vyhledejte složku C:\Program Files\Microsoft SQL Server a vyhledejte složku MSSQL $ MICROSOFTSMLBIZ. Potom použijte pouze jeden z následujících postupů:
  • Microsoft SQL Server použít pouze pro Small Business Accounting, klepněte pravým tlačítkem myši na složku Microsoft SQL Server a klepněte na příkaz Odstranit.
  • Pokud používáte SQL Server pro jiné programy, klepněte pravým tlačítkem myši na složku MSSQL $ MICROSOFTSMLBIZ a klepněte na příkaz Odstranit.
  Poznámka: Chcete-li zjistit, zda SQL Server používá pro ostatní programy, poklepejte na panel Nástroje pro správu ovládacím a poklepejte na ikonu služby. Procházejte seznam služeb a potom vyhledejte službu, která začíná písmeny MSSQL. Pokud je pouze služba, která začíná těmito písmeny MSSQL $ MICROSOFTSMLBIZ, používáte SQL Server pouze pro Small Business Accounting. Pokud jsou uvedeny další MSSQL služby SQL Server používá pro ostatní programy.
 8. Vyhledejte složku C:\Documents and Settings\All Users\Sdílené dokumenty a odstranit společnosti sdílené složky.
 9. Vyhledejte C:\Documents and Settings\ user's name \Dokumenty a potom odstraňte složku Small Business Accounting a složku Microsoft Small Business Accounting. (Tyto složky pravděpodobně neexistuje. Pokud však tyto složky neexistují, odstranit tyto složky.) Můžete mít krok 9 opakujte pro každý název uživatele.
 10. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte Regedit a klepněte na tlačítko OK spusťte Editor registru.
 11. Vyhledejte HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft SQL Server klíč.
 12. Poznámka: Pokud nevíte, zda použít SQL Server pro programy jiné než Small Business Accounting, přejít na poznámku v kroku 7 a potom se vraťte ke kroku 12.

  Použijte pouze jeden z následujících postupů:
  • Použít SQL Server pouze pro Small Business Accounting klepněte pravým tlačítkem myši na podklíč Microsoft SQL Server a klepněte na příkaz Odstranit. Potom vyhledejte HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSSQLServer klíč a klepněte na příkaz Odstranit.
  • Použít SQL Server pro jiné programy rozbalte podklíč Microsoft SQL Server, klepněte pravým tlačítkem myši na podklíč MICROSOFTSMLBIZ a potom klepněte na tlačítko Odstranit.
 13. Zavřete všechna okna a potom restartujte pracovní stanice.

Vlastnosti

ID článku: 897877 - Poslední aktualizace: 23. října 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB897877 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897877

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com