Může chybová zpráva při pokusu o k přenosu souborů ze systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 počítačem do počítače se systémem Windows 98 použít zařízení s infračerveným přenosem

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897649 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu použít bezdrátové spojení, které používá zařízení s infračerveným přenosem k přenosu souborů z Microsoft Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) - podle počítače počítači se systémem Microsoft Windows 98, mohou následující chybová zpráva počítači se systémem Windows XP:
Přijímání souborů...
Přenos byl zrušen, protože došlo k chybě. Systém nenalezl možnost prostředí, která byla zadána.
Poznámka: V tomto případě není docházet k tomuto problému při přenosu souborů z počítače se systémem Windows 98 do počítače se systémem Windows XP.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny kódu v systému Windows XP SP2, která ovlivňuje Infrared Data Association (IrDA) zařízení.

V systému Windows XP Service Pack 1 (SP1) při odeslání souborů do počítače se systémem Windows 98, zařízení IrDA nejprve pokusí použít připojení typu Microsoft Windows NT k přenosu souborů počítači se systémem Windows 98. Pokud není tato metoda úspěšná, zařízení IrDA poté pokusí použít k přenosu souborů Windows 98 typ připojení. Windows XP SP2 však nepokouší použít systém Windows 98 typ připojení k přenosu souborů po připojení typu Windows NT není úspěšné. Proto může dojít k problému popsaného v části "Příznaky".

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalovaná aktualizace Windows XP SP2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version      Size File name
  --------------------------------------------------------
  05-Aug-2005 23:59 5.1.2600.2733 151,552 Irftp.exe
  06-Aug-2005 03:07 5.1.2600.2733  28,160 Irmon.dll
  06-Aug-2005 00:04 5.1.2600.2733  30,720 Arpidfix.exe

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 897649 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc KB897649 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897649

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com