Při pokusu nainstalovat balíček Instalační služby systému Windows 3.0 k opětovné distribuci do počítače s novější verzí Instalační služby systému Windows může být zaprotokolována zpráva do protokolu událostí (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897027 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci balíčku Instalační služba Microsoft Windows Installer 3.0 redistributable (WindowsInstaller-KB884016-v2-x86.exe) v počítači je spuštěna novější verze Instalační služba Windows Installer může být v protokolu událostí zaznamenána zpráva podobná následující:


Typ události: Chyba
Zdroj události: Správce služeb
Kategorie události: žádný
ID události: 7023
Datum: Date
Čas: Time
Uživatel: N/A
ComputerName počítač:
Popis: Instalační služba Windows Installer služba byla ukončena s následující chybou: Probíhá operace překrytím I/O.

Instalace může navíc nezdaří, přestože se zdá být úspěšné instalace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Instalační služba Windows Installer 3.0 redistributable pack nesprávně aktualizuje registr s nastavením, které jsou kompatibilní s novější verzí Instalační služba Windows Installer nainstalované v počítači.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Neinstalujte redistribuovatelného balíčku platformy Instalační služba Windows Installer 3.0 v počítači je spuštěna novější verze Instalační služba Windows Installer. Zkontrolujte verzi souboru MSI.dll, která je v počítači je starší než verze, která je součástí balíčku Instalační služba Windows Installer 3.0 redistributable. Soubor MSI.dll je zahrnuta v Instalační služba Windows Installer 3.0 je verze 3.0.3790.2538.
  • Pokud dochází k potížím s Instalační služba Windows Installer, zadejte následující příkaz příkazového řádku obnovit nastavení registru správné:
    msiexec.exe/regserver

Vlastnosti

ID článku: 897027 - Poslední aktualizace: 25. dubna 2005 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbprb KB897027 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897027

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com