Akce AppSearch v Instalační službě systému Windows nesprávně zkrátí hodnotu REG_MULTI_SZ obsahující prázdnou hodnotu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 897026 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V Instalační služba Microsoft Windows Installer když váš balíček používá pro hledání hodnotu REG_MULTI_SZ AppSearch akce a tabulky RegLocator Akce AppSearch nesprávně zkrátí hodnotu REG_MULTI_SZ. Tento problém nastane, pokud hodnotu REG_MULTI_SZ obsahuje hodnotu null.

Příčina

K tomuto problému dochází při spuštění instalace v režimu celé obrazovky UI. V režimu úplného UI hodnoty je předáno z klienta služby zkrácen nesprávně Pokud obsahuje hodnotu null.

Jak potíže obejít

Pro řešení tohoto problému, použijte jednu z následujících metod:
 • Nepoužívejte Akce AppSearch vyhledat hodnotu REG_MULTI_SZ, které mohou obsahovat hodnotu null. Místo toho použít vlastní akce.
 • Spuštění instalace v režimu omezené ROZHRANÍ nebo v režimu základní UI pomocí následující přepínač /qb příkazového řádku:
  msiexec.exe /i package.msi /qb

Vlastnosti

ID článku: 897026 - Poslední aktualizace: 11. dubna 2005 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Installer 2.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows Installer 1.0
  • Microsoft Windows Installer 1.1
  • Microsoft Windows Installer 1.2
  • Microsoft Windows Installer 2.0
  • Microsoft Windows Installer 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbprb KB897026 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:897026

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com