Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 sürüm notları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 895309 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1

© 2005 Microsoft Corporation. Tüm Hakları Saklıdır.

Visual Studio .NET 2002'e yapılan değişiklikler

Visual Studio için birincil düzeltmeler, kararlılık ve güvenlik geliştirmeleri, ürün birçok alanda yapılan ilgili. Visual Studio .NET 2002 yayımlandıktan sonra müşteriler tarafından istenen ve bu hizmet paketi içinde bulunan düzeltmeleri kapsamlı bir listesi http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;837234 bulunabilir.

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 gereksinimleri ve özellikleri

Yükleme boyutu:
83 mb

Kullanılabilecek dilleri ingilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Kore dili, Fransızca, Italyanca, Almanca, ispanyolca

Desteklenen işletim sistemleri:
Windows 98SE (Uzak bileşen yalnızca hata ayıklama)
Windows Millennium Edition'ın (Uzak bileşen yalnızca hata ayıklama)
Windows NT 4
WINDOWS 2000
WINDOWS XP
Windows Server 2003

Desteklenen Framework
.NET framework 1.0
.NET Framework 1.0 Service Pack 1
.NET framework 1.0 Service Pack 2'de (en az Framework düzeyi önerilir)
.NET framework 1.0 Service Pack 3

Yükleme yönergeleri

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 CD'sinin veya Visual Studio Update, Microsoft Yükleme Merkezi'nden alınabilir. Aşağıda uygun bölümde özel kurulum yönergeleri için bkz:.

Güncelleştirilen veya en son düzeltmeleri sağlamak için Visual Studio'da uygulamalarından biri değiştiğinde bu hizmet paketini yükleyin. Açık olan uygulamaları bu hizmet paketini yüklemeden önce kapatılması.

Not: Hizmet paketinin yüklenmesi, önemli miktarda süre alabilir. Birden fazla Visual Studio .NET 2002 ürünlerini varlığını, ek yükleme süreyi uzatmış olursunuz.

Visual Studio güncelleştirme
Visual Studio .NET 2002 Yardım altında bulunan "Güncelleştirmelerini denetle" özelliği içeren >> için güncelleştirmeler.
 1. Visual Studio .NET 2002'i yükleyin
 2. Hizmet paketi Visual Studio güncelleştirmesi aracılığıyla uygulanır.
  1. Bu el ile Visual Studio'nun çalıştıran, menü çubuğuna gidip güncelleştirmeleri için Yardım'ın denetimi-> seçme yapılabilir.
  2. Program Ekle/Kaldır, Visual Studio'nun listeden seçin, Değiştir/Kaldır düğmesine basın ve hizmet güncelleştirmeleri etiketli adım seçin gidebilirsiniz.

Yükleme Merkezi
 1. Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'i karşıdan yükleme paketi.
  1. Karşıdan yüklenen paketi, desteklenen tüm Visual Studio dilleri içerir.
 2. Yükleyici paketini Yükleme Merkezi'nden elde çift tıklatın.
  1. VS7.0sp1-KB837234-X86.exe
   Visual Studio .NET 2002 dil hangi sürümünün yüklü olduğunu algılar ve bu dil için Kur işlemi ve tüm dile özgü dosya yükleme kararları kullanmak garanti eder.

CD
 1. Kompakt disk çubuğundaki bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsüne takın.
  1. Kurulum uygulaması otomatik olarak başlayacaktır. Yükleme paketi yüklü Visual Studio dil algılamasını ve bu dil, tüm dile özgü dosya yükleme kararları ve Kur işlemi için kullanın.
  2. Kurulum uygulaması otomatik olarak başlamazsa, CD'YI açmak ve Yükleyici paketi
   VS7.0sp1-KB837234-X86.exe
   çift tıklatın.

Kur, yüklemek için hangi dosyaların nasıl belirler

Kur bu Hizmeti'nde bulunan tüm dosyaları yükleme bilgisayarınızdaki paketi. Kur, bilgisayarınızdaki dosya ve hizmet paketindeki olandan daha yeni bir sürümü, bilgisayarınızdaki dosya güncelleştirilmez.

Kurulum metin dosyaları ve önceden değiştirilmiş ikili olmayan dosya gibi dosyaları güncelleştirmesi. Kur, hangi dosyaların sürüm bilgilerini bir dosyanın kaynaklarındaki denetleyerek değiştirmek için öncelikle belirler. Ancak, metin dosyalarından ve ikili olmayan dosyaları gibi bazı dosyalar hiçbir kaynak bilgileri vardır. Kur, bu gibi durumlarda, hangi dosyaların yerini belirlemek için tarih/zaman damgasını kullanır.

Bu hizmet paketi ile birlikte dosyanın daha yeni bir tarih/zaman damgası, sürüm bilgisi olmayan tüm Visual Studio dosyası ise, Kur bu dosyaları değiştirme. Daha sonraki bir tarih olabilir, bazı dosyaların kaynak dosyaları ve üstbilgi dosyaları XML dosyaları verilebilir.

Hizmet paketini yeniden yüklemeyi

Visual Studio'nun re-installed kaldırıldı ve veya Visual Studio'nun özelliklerine ilk hizmet paketi yükleme sonra yüklenmişse re-Installation gerekli olabilir. Örneğin, C# başlangıçta yüklenmemiş ancak daha sonra özellik gereken karar verdiniz.

Visual Studio .NET 2002 kaldırılıyor

Visual Studio'nun bağımsız Service Pack bu hizmet paketi kaldırılamaz.

Bilinen sorunlar ve geçici çözümler

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 ile birlikte, önerilen geçici çözümler aşağıda özetlenen birkaç bilinen sorunlar vardır.
 1. Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 yükleyicisi, geçerli bir dosya olup olmadığını belirlemek için özgün yükleme kaynağı erişmek isteyebilir. Bu durum ortaya çıkarsa
  • özgün ürün CD'SINDEN yüklenmiş, özgün ürün CD'SINI sürücüye yerleştirin ve Kur devam edecek.
  • ve, bir ağ paylaşımından yüklenmiş özgün ürün, göz özgün konum ağ veya iletişim kutusu özgün ağ yükleme konumu girin ve yükleme devam edecek.

   Not: Yükleme sessiz (örneğin, SMS veya başka bir kuruluş yazılım dağıtım Aracı'nı kullanarak yükleme) çalıştırdığınızda, bu durum ortaya çıkarsa, hata 1603 bir dönüş koduyla ortaya çıkar. Dize, “ Hata 1706.No geçerli kaynak … ürün bulunamadığından ” günlüğe, yerleştirilecek MSI günlüğe kaydedilmesi işlevi etkindir.
 2. Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1, T-SQL uzaktan hata ayıklama Windows XP Service Pack 2 ve Windows Server 2003 Service Pack 1'tarafından sağlanan daha güvenli ortamlarında düzgün çalışması için izin vermek için bir düzeltme kısmını içerir. Windows XP Service Pack 2 ve Windows Server 2003 Service Pack 1, T-SQL hata ayıklaması'nı etkinleştirmek için aşağıdaki eylemleri alınması gerekir.
  • Istemci makine: VBRun60sp5.exe Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1. Bu, sqlle.dll güncelleştirir. Başka bir eylemi alınması gerekir. Yeni sqlle.dll istemci makinede çalışan Windows sürümü ne olursa olsun yüklendiğini unutmayın.
  • Sunucu makinesi:
   1. Visual Studio .NET 2002 CD'SINDEN uzaktan hata ayıklama Bileşenleri yüklenmişse, kullanıcının Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'i uygulamanız gerekir.
   2. Uzaktan hata ayıklama bileşenler, SQL Server 2000 Service Pack 3 ile yüklenen ve kullanıcı iki SQL Server düzeltme yüklemelisiniz,: KB # 885442 ve KB # 890742. SQL Server 2000 Service Pack 4'de yayımlanan aşağıdaki düzeltmeler de kullanılabilir olması gerekir.
 3. VSIP ATL kitaplık VSIP örneği oluşturmaya çalışılırken önemli bir bağlantı hataları kaynaklanan VS .NET 2002 Service Pack 1 yüklendikten sonra güncelleştirilmez.
  • Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 yükleyicisi, yalnızca özgün olarak Visual Studio .NET 2002 ile birlikte gelen dosyaları güncelleştirir. ATL kitaplıkları VSIP tarafından kullanılan Visual Studio ile sağlanan alanındakiyle aynı olur. En son kitaplıkları kullanılan emin olmak için <a0></a0>, silmek veya aşağıdaki yüklü VSIP libs yeniden adlandırın.
   • EnvSDK\common\lib\x86\retail\atls.lib
    
   • EnvSDK\common\lib\x86\debug\atlsd.lib

Referanslar

Visual Studio .NET 2002 yayımlandıktan sonra müşteriler tarafından istenen ve bu hizmet paketi içinde bulunan düzeltmeleri kapsamlı bir listesi http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;837234 bulunabilir.

Özellikler

Makale numarası: 895309 - Last Review: 16 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET (2002), Enterprise Architect Edition SP1
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbvs2005doesnotapply kbvs2005swept kbfix kbreadme kbinfo kbhowto KB895309 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:895309

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com