Komputer z systemem Windows XP z dodatkiem SP2 może stać się powoli i przestanie odpowiadać podczas korzystania z interfejsu ADSI IADs, który jest pobierany z metody IEnumVariant::Next

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 893317
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy używać interfejsu IADs interfejsów usługi Active Directory (ADSI), który jest pobierany z IEnumVariant::Next Metoda wyliczyć wielu członków grupy, komputer z systemem Microsoft Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 może stać się powoli i nie odpowiada.

Przyczyna

Interfejs IADs ma przeciek pamięci, który występuje, gdy interfejs jest pobierana z IEnumVariant::Next Metoda. Przeciek pamięci występuje podczas zliczania odwołań i przecieki jeden licznika odwołań dla każdego elementu. Następnie interfejs IADs przecieku jest dla każdego członka grupy, która jest wyliczana w grupie.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2, wersje 32-bitowe
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 23:03 5.1.2600.1621   63,488 Adsmsext.dll   
  28-Jan-2005 22:59 5.1.2600.2604   68,096 Adsmsext.dll   

System Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium) Z dodatkiem Service Pack 2
  Date     Time  Version      Size   File name    Platform
  -----------------------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 23:00 5.1.2600.1621   220,672 Adsmsext.dll  IA-64
  28-Jan-2005 23:03 5.1.2600.1621   63,488 Wadsmsext.dll  x86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 893317 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB893317 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:893317

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com