Oprava: Windows Media Player 9 Series může ignorovat zlomkové ČAS_SPUŠTĚNÍ hodnotu a hodnotu zlomkové DURATION pro neanglická národní prostředí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 892763 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Windows Media Player 9 Series může ignorovat zlomkové ČAS_SPUŠTĚNÍ hodnotu a hodnotu zlomkové DURATION pro neanglická národní prostředí. Při použití seznamů stop ASX, které obsahují specifikátor ČAS_SPUŠTĚNÍ a specifikátor DURATION hodnota zlomkové času může být ignorovány, pokud národní prostředí neanglické použít angličtině "." znak jako symbol desetinné čárky nich následují. Scénáře, které spoléhají na další přesnost v čase přehrávání zpět pravděpodobně zjistíte, že přehrávání skutečně počínaje zahájení druhá hodnota. Například 0:00:2.5 stane 0:00:2.0.

Příčina

Vychází ASX analýze kódu Windows Media Player 9 Series angličtinu "." znaků jako symbol desetinné čárky rozdělit a odesláno potvrzení jakékoli jiné nich následují symbol desetinné čárky.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud vás tedy uvedené potíže příliš neobtěžují, doporučujeme, abyste počkali na další verzi, která bude tuto opravu obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Windows Media Player 9 Series pro systém Microsoft Windows XP v angličtině

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsXP-KB892763-x86-ENU.exe package now.

Windows Media Player 9 Series pro systém Windows XP v němčině

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsXP-KB892763-x86-DEU.exe package now.

Windows Media Player 9 Series pro systém Windows 2000 a Microsoft Windows Server 2003 v angličtině

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia9-KB892763-x86-ENU.exe package now.

Windows Media Player 9 Series pro Windows 2000 a Windows Server 2003 v němčině

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia9-KB892763-x86-DEU.exe package now.

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13-Jan-2005 14:35 9.0.0.3262   4,870,144 Wmp.dll, for all languages and for all operating systems    

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 892763 - Poslední aktualizace: 5. prosince 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver atdownload kbtshoot kbfix KB892763 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:892763

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com