ID článku: 891090 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Word Viewer je malý program, který se dá volně distribuovat a který umožňuje prohlížení, tisk a kopírování dokumentů Wordu v počítači, ve kterém není nainstalovaný Word.

Další informace

Microsoft Word Viewer představuje nejnovější verzi prohlížeče. Dokáže přečíst všechny formáty souborů ze všech verzí Wordu a nahrazuje Microsoft Word Viewer 2003. Další informace o otevření a prohlížení dokumentu, práci s daty a tisku pomocí Word Vieweru najdete v souboru nápovědy:
Nápověda k Microsoft Office Word Vieweru
Další možnosti prohlížení dokumentů Wordu
  • Word Online Word Online je dostupný prostřednictvím OneDrivu (dříve SkyDrive) nebo se nasazuje jako součást Microsoft SharePointu. Word Online umožňuje prohlížet, upravovat a tisknout dokumenty Wordu. Další informace o Wordu Online najdete v přehledu Office Online.
  • Zkušební verze Office 365 Po stažení zkušební verze získáte přístup ke kompletním funkcím Microsoft Office 2013. Další informace najdete na domovské stránce Office 365.
  • Aplikace Office Mobile Můžete si stáhnout zkušební verzi pro mobilní aplikace dostupné na iPhone, telefonu s Androidem nebo ve Windows Phone. Další informace najdete v článku Office na mobilních zařízeních.

Jak získat Word Viewer

Jestli chcete stáhnout Word Viewer z webu služby Stažení softwaru, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=4
Poznámka: Pro Word 2013, 2010 a 2007 není Word Viewer vytvořený. Pokud chcete zobrazit dokumenty Wordu 2013, 2010 a 2007, klikněte na následující odkaz a stáhněte a nainstalujte sadu Office Compatibility Pack.

Sada Microsoft Office Compatibility Pack pro Word, Excel a PowerPoint 2007 a formáty souborů z novějších verzí

Sada Compatibility Pack pro Word, Excel a PowerPoint 2007 a novější verze formátů souborů umožňuje zobrazovat a tisknout dokumenty Wordu v počítači, ve kterém není nainstalovaný Word 2013, 2010 nebo 2007. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
923505 Jak nainstalovat sadu Microsoft Office Compatibility Pack a umožnit tak starším verzím aplikací Excel, PowerPoint a Word otevírat a ukládat soubory aplikací systému Office 2007

Jak získat Compatibility Pack

Jestli chcete stáhnout Compatibility Pack z webu služby Stažení softwaru, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=3

Známé problémy s novějšími verzemi souborů Wordu a Word Vieweru

I když Word Viewer dokáže zobrazit nejnovější dokumenty Wordu, některé funkce ve Word Vieweru nepůjde použít. Seznam konkrétních funkcí najdete v článkuOtevření dokumentu Wordu 2013 ve starší verzi Wordu.

Podporované formáty souborů

Podporují se formáty souborů Wordu .doc, .dot, .docx, .docm, .dotx a .dotm. Půjdou otevřít soubory s povolenými makry (.doc, .docm a .dotm), ale makra se nespustí.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 891090 - Poslední aktualizace: 28. listopadu 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbfileawareoff2007 kbopenfile atdownload KB891090

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com