Programy pro zápis paketů pro nahrávací zařízení optických médií pracují v počítačích se systémem Windows XP Service Pack 2 nečekaně pomalu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891070 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o použití programu pro zápis paketů pro nahrávací zařízení optických médií v počítači se systémem Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) může program fungovat pomaleji, než bylo očekáváno.

Příčina

K těmto potížím dochází po instalaci aktualizace Windows XP SP2. Aktualizace Windows XP SP2 zavádí změnu ve správě mezipaměti. V důsledku této změny neprobíhají operace zápisu na optický disk sekvenčně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix dodávaná společností Microsoft. Tato oprava hotfix je však určená pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Instalujte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud vás tedy uvedené potíže příliš neobtěžují, doporučujeme, abyste počkali na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu obsahovat.

Pokud je k dispozici oprava hotfix ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Pokud zde tento oddíl není uveden, požádejte o poskytnutí opravy hotfix středisko technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft.

Poznámka: Máte-li jakékoli další dotazy nebo je-li třeba vyřešit nějaké potíže, je možné, že pro ně bude nutné vytvořit samostatný požadavek na služby. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft a možnost vytvoření samostatného požadavku na služby naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve formuláři Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení) jsou uvedeny jazyky, v nichž je oprava hotfix k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná oprava hotfix v tomto jazyku není k dispozici.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souborech jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
  Datum   Čas   Verze     Velikost Název souboru
  --------------------------------------------------------------
  4. 1. 2005 20:01 5.1.2600.2591  2 135 552 Ntkrnlmp.exe   
  4. 1. 2005 18:12 5.1.2600.2591  2 056 832 Ntkrnlpa.exe   
  4. 1. 2005 18:12 5.1.2600.2591  2 015 232 Ntkrpamp.exe   
  4. 1. 2005 19:55 5.1.2600.2591  2 179 456 Ntoskrnl.exe

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 891070 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2008 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP2
 • Microsoft Windows XP Professional SP2
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB891070

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com