Při pokusu o instalaci aktualizace služby Windows SharePoint Services do počítače s původní vydanou verzí služby Windows SharePoint Services se zobrazila zpráva Nelze nainstalovat opravu upgradu pomocí služby Windows Installer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nelze nainstalovat aktualizaci služby Microsoft Windows SharePoint Services do počítače s původní vydanou verzí služby Windows SharePoint Services. Pokusíte-li se provést tuto akci, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Nelze nainstalovat opravu upgradu pomocí služby Windows Installer, protože program, který má být upgradován, není pravděpodobně nainstalován nebo oprava upgradu provádí aktualizaci jiné verze programu. Ověřte, že je v počítači nainstalován program, který má být upgradován, a že máte k dispozici správnou opravu upgradu.

Příčina

Původní vydaná verze služby Windows SharePoint Services neobsahuje vestavěnou funkci umožňující nainstalovat aktualizace, jako jsou opravy Hotfix. Proto nelze nainstalovat aktualizaci služby Windows SharePoint Services, jako je oprava Hotfix, do počítače s původní vydanou verzí služby Windows SharePoint Services. Před instalací aktualizace služby Windows SharePoint Services je třeba nejprve nainstalovat aktualizaci Windows SharePoint Services Service Pack 1 (SP1).

Tato podmínka je výjimkou ze zásad časově omezené podpory produktů týkajících se aktualizací Service Pack. Tato podmínka se vztahuje pouze na původní vydanou verzi služby Windows SharePoint Services. Obvyklé zásady časově omezené podpory produktů společnosti Microsoft se budou vztahovat na budoucí aktualizace Service Pack a na budoucí verze služby Windows SharePoint Services.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci Service Pack 1 (SP1) služby Microsoft Windows SharePoint Services. Další informace o aktualizaci Service Pack 1 služby Windows SharePoint Services naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
841876 Popis aktualizace Service Pack 1 služby Windows SharePoint Services (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Poznámka Při instalaci služby Windows SharePoint Services doporučujeme zahrnout do plánu instalace také aktualizaci SP1 služby Windows SharePoint Services. Pomocí aktualizací služby Windows SharePoint Services tak budou aktualizovány nové instalace služby Windows SharePoint Services.

Další informace

Další informace týkající se zásad časově omezené podpory produktů společnosti Microsoft naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;cs;lifecycle

Vlastnosti

ID článku: 891060 - Poslední aktualizace: 21. prosince 2004 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kberrmsg kbtshoot kbsetup kbprb kbdeployment kbupdateissue KB891060

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com