Obrázky, které jsou součástí tvarového prvku VML, se v aplikaci Internet Explorer 6 Service Pack 1 nezobrazují správně (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889960 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) slouží k zobrazení webové stránky obsahující obrazec prvku Vector Markup Language (VML). Počítač se systémem Microsoft Windows XP Service Pack 1 (SP1) nebo Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2). Při zobrazení webové stránky nemusí být obrázky, které jsou součástí prvku VML obrazec zobrazeny správně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky pro tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Po použití této opravy hotfix po restartování aplikace Internet Explorer.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Windows XP s aktualizací SP1
Date     Time  Version      Size  File name
--------------------------------------------------------------
02-Dec-2004 16:56 6.0.2800.1482   848,896 Vgx.dll     
				

Windows XP s aktualizací SP2
Date     Time  Version      Size  File name
--------------------------------------------------------------
11-Jun-2005 02:40 6.0.2900.2696   848,896 Vgx.dll         
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o jiných problémech VML v aplikaci Internet Explorer 6 naleznete v následujícím článku znalostní následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
885932Při zobrazení webové stránky v aplikaci Internet Explorer 6.0 přestane aplikace Internet Explorer reagovat nebo dojde k jejímu zhroucení a zobrazí se chybová zpráva s informacemi o narušení přístupu v souboru Vgx.dll
883586Oprava: Nevracení paměti může dojít při použití prvku VML obrazec na webové stránce v aplikaci Internet Explorer 6
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 889960 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Service Pack 1
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbie600presp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc KB889960 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889960

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com